Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme

Acil nakit ihtiyaçlarınız için 2018 yılı özel kampanya ve çözümler için faturalihatlarakredi.com resmi web sitesi üzerinden güncel kampanyaları takip edebilirsiniz. Peki “Faturalı hat üzerinden kredi” nasıl alınır? İstanbul ve Ankara gibi kentlerde “faturalı hatta kredi” nereden alabilirsiniz açıklıyoruz. Biz bireylerin  temel ihtiyaçlarından bir tanesidir cep telefonu. Artık neredeyse her bireyin cebinde bulunan telefonlar sayesinde bir çok işlemi bir arada yapabilmekteyiz. Cep telefonlarının içerisinde bulunan çeşitli operatörlere ait faturalı hatlar sayesinde iletişime geçebilmekte, hattın içine yüklenen internet paketi sayesinde gerekli bilgilere internet ortamından erişilebilmektedir. Şimdilerde cep telefonu almak oldukça kolaylaştı. Bireylerin kullanmakta oldukları telefon hatlarının faturalı hat olması, hattı en az 6 aydır kullanıyor olması, ödemelerinde düzenli olması sıfır yepyeni cep telefonlarını faturasına ek tutarlı olarak hiç bir ek para ödemeden alıp çantasına koymasına olanak sağlamaktadır. Böylelikle cep telefonu olmayan kişi neredeyse günümüzde kalmamıştır.

Faturalı hatlar sayesinde cep telefonu alımı yapan kişiler çoğu telefoncudan nakit para ihtiyaçlarını da giderebilmektedir. Üstelik aldıkları nakit paraları taksitle  ödeme imkanı ile. Bu işi yapan telefoncular günümüzde artan talepler neticesinde oldukça artış göstermektedir. Telefon satan kişinin yüzde yüz kar ettiği bu uygulama ile bireyde nakit para ihtiyacını gidermiş olurken bir yandan da ilgili tutarı taksitle ödeme imkanına sahip olmaktadır.

Faturalı Hatta Nakit Kredi Nasıl Veriliyor?

Faturalı Hatta Kredi Nedir, Nasıl Alınır?

Cep telefonu işletmesine nakit para talebi ile giden şahsa faturalı olan hattının üzerine bireyin ihtiyacı olduğu nakit tutarı karşılayacak şekilde bir telefon satışı yapılmakta, böylelikle ilgili telefon tutarı 24 ay yada 36 ay vadeye bölünmekte, bireyin faturalı hattının üzerine satılan cep telefonu hiç kullanılmadan cep telefonu satan işletmeci tarafından geri alınmakta ve bireye parası içinden komisyon alınarak iade edilmektedir.

Örneklendirme:

Bir örnekle açıklayacak olursak nakit para ihtiyacı 4.000-TL olan bir birey telefoncudan faturalı hattı üzerinden  fiyatı 4.000-5.000 arası bir telefonu satın almakta. İlgili tutar faizi ile birlikte 24 ay yada 36 ay taksite bölünerek bireye aylık olarak 24 ay için yaklaşık olarak faizi ile birlikte 180-TL, 36 ay için yaklaşık olarak 120-TL taksitli ödemeler sağlanmaktadır. Daha sonra satılan cep telefonu kutusu bile açılmadan cep telefon işletmecisi tarafından nakit olarak 3.400-TL tutara satın alınmaktadır. Böylelikle bireyin 4.000-TL nakit ihtiyacının 3.400-TL tutarı karşılanmış olmakta, 4.000-TL üzerinden telefon taksitine giren bireyden kalan 600-TL tutarda cep telefonu işletmecisinin cebine kalmaktadır. Nakit arayanlar için çok karlı olmasa da telefoncu açısından neredeyse %100 kar elde edilmekte olan bir uygulamadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir