Jet Kredi Şikayeti ( EN HIZLI ACİL NAKİT KREDİ)

Jet Kredi Şikayeti ( EN HIZLI ACİL NAKİT KREDİ)

Son dönemlerde, dolandırıcılık adına çok ciddi yol katedildiğini de itiraf etmekte fayda var. Yasaların açıklarından yararlananlar, ihtiyaç sahiplerinin zor durumlarından yararlanarak, zaten zor durumda olan kişileri çok daha fazla madur ediyorlar. Hatta televizyon, gazete ya da internette de çok fazla ilan vererek, çok daha inandırıcı olabiliyorlar. Çok fazla mağdur var. Jet kredi şikayeti olarak, internette yer alan şikayetler de bu şirketin dolandırıcılık yaptığı yönünde.

Jet kredi sistemi kredi almak isteyenlere kolaylık sağlaması için kurulan bir sistem. Örneğin, her bankaya tek tek başvuru yapmak istemediğinizde, jet kredi bilgi hattı aracılığı ile başvurunuzu yapabiliyorsunuz. En azından sistem yetkilileri kendilerini bu şekilde tarif ediyorlar. Fakat, pek çok kişi firmanın asıl olarak dolandırıcı olduğu konusunda, internet üzerinde şikayet kaydı oluşturuyorlar. Başvuruların cevapsız kaldığı, bununla birlikte arama görüşmelerinde ciddi bir telefon faturası eklendiği yönünde şikayetler var. Hatta bazı internet kullanıcıları, aramalara cevap vermeme ya da geri dönemem konusunda da başkalarını uyarıyorlar.

jet-kredi

jet-kredi

Jet kredi her ne yararı tartışılan bir uygulama olsa da, dolandırıcı olamaları konusunda ciddi bir veri söz konusu olsaydı, yasalar geri yetkili makamlar konu ile ilgili gerekli işlemleri gerçekleştirirlerdir. İnternette yazan bilgileri dikkate alıp, her defasında da hepsine inanmamakta fayda var. Fakat, bilinmelidir ki, ülkemizde yasal olarak kredi verme yetkisine sahip kuruluşlar, sadece resmi bankalardır.

AYNI FİRMAYA AİT DİĞER KONUMUZ: FLAŞ KREDİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir