Akbank Anında Artı Para

Akbank Anında Artı Para

Bankaların nakit ihtiyacı durumunda verdiği pek çok hizmet bulunmaktadır. Milyonlarca kişi nakit ihtiyaçlarını gidermek adına bankalar başvurmakta ve  onların bizim için sunduğu olanaklardan yararlanmaktadırlar. Bu olanaklar arasında en sık kullanılanları krediler ve kredi kartları olmakla birlikte diğer bir alternatif çözüm yolu ise kredili mevduat hesaplarıdır. Hemen hemen her bankanın kredili mevduat hesabı hizmeti bulunmaktadır. Kredili mevduat hesabını açıklayacak olursak herhangi bir bankaya ait hesabımız varsa bu hesaptaki paramız bitse bile eksi hesaba düşerek nakit ihtiyacımızı giderebilmemiz anlamına gelmektedir. Diğer bir deyişle eksi hesap olarak da nitelendirebileceğimiz bu hesabı kullanımımıza sunan pek çok banka bulunmaktadır.

Artı para başvurusu

Artı para başvurusu

Akbank sunduğu kredili mevduat hesabı hizmetine “Artı Para” ismini vermiştir. Başka bir deyişle “Akbank artı para hizmeti” asıl olarak hesabımızı eksiye düşürerek kullanmamızı sağlayan bir kredili mevduat hesabı hizmetidir. Bu hesabın özelliklerinden bahsedecek olursak  genel çerçevede şunlardır:

  1. Hesabımızda yeterli para olmadığı zamanlarda kullanabileceğimiz bir hesaptır,
  2. Kullanım durumunda kullandığımız tutara göre faiz ödemekle birlikte, hiç kullanmadığımız bir artı para hesabımız olması durumunda hiçbir faiz ödemesine tabi olamamaktayız.
  3. Söz konusu bu limit sayesinde şubelerden ve ATM’lerden nakit para çekebildiğimiz gibi alışveriş yaparken de kullanabilmemiz mümkündür.
  4. Fatura ödemesi yaparken de bahsi geçen bu kredili mevduat hesabı üzerinden ödememizi gerçekleştirebilmemiz mümkündür.
  5. Artı para limitimize günlük faiz işlemektedir. Söz konusu bu faiz oranı ise yüzde 2.02 olarak belirlenmiştir.
  6. Artı para hesabımıza ödeme yapmak için belirlenen bir son ödeme tarihi bulunmakta ve bu ödeme gününe kadar borcumuzun en az asgari tutarını ödememiz gerekmektedir.
  7. Hesap özetimizi almak için faturalar evimize ya da belirttiğimiz diğer bir adrese göndermekle birlikte e-fatura uygulaması ile faturamızın mail adresimize de gönderme olanağı da bulunmaktadır.

Akbank’a ait bir banka hesabımız mevcutsa biz de tüm şartlar bu dahilinde artı para kampanyasından faydalanmaktayız.

One comment on “Akbank Anında Artı Para
  1. Zafer Muhammed Adatepe dedi ki:

    Acil nakit para ihtiyacım var akbank müşterisiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir