Senetle Kredi Veriyoruz ( BAŞVURU SAYFASI)

Senetle Kredi Veriyoruz ( BAŞVURU SAYFASI)

Senet ile kredi almak günlük hayatınızda sıklıkla karşılaşacağınız mali bir faaliyettir. Zira Türkiye’de diğer ülkelerle birlikte finansal şirket ve firmalarını gün geçtikçe dönüştürmekte ve güvenilir hale getirmektedir. Bilindiği gibi bankalar haricindeki kredi firmaları artık yasal bir zeminde, güvenle faaliyet yürütebiliyorlar. Yani 1980’lerde yaşadığımız Banker Krizinden ülkemiz fazlaca ders çıkartmış ve finansal hareketleri ciddi bir denetim ile güven altına almıştır.

Senet ile kredi almak isteyen vatandaşlarımız, ilk olarak alternatif firma tercihleri arasından seçim yaparak başvuru yapmaktadırlar.

Senetle Kredi Başvurusu

Senet ile kredi başvurusu için şu adımları izlemeniz gerekmektedir:

 • Eğer kredi almak istediğiniz firma internet sitesinde adres verdiyse ve sizlerde yüz yüze görüşmek istiyorsanız, başvurularınızı da yüz yüze yapmanız yerinde olacaktır. Firmaya giderek kredi almak istediğinizi belirttiğinizde sizlerle ilgilenen görevliler, sizlere birkaç soru soracak ve bunları not alacaklardır. Verdiğiniz bilgiler anında ya da yoğunluğa göre gün içinde değerlendirilir ve sizlere kredi alıp alamayacağınız hususunda bilgilendirme yapılır.
 • Eğer kredi almak istediğiniz firma ile internet üzerinden bir iletişim sağlamak istiyorsanız, firmaların web sitelerinde yer alan başvuru formlarını doldurmanız gerekecektir. İnternet üzerinden iletişim sağlamak istiyorsanız da süreç aynı şekilde ilerlemektedir. Sizler forma gereken bilgileri yazarak gönderirsiniz ve firma sizler için bir değerlendirme yaparak geri dönüş sağlarlar.
 • Eğer firmalara mail atmak ya da telefon aracılığı ile görüşmek isterseniz de aynı şekilde belli bilgileri izah ederek ya da mail ile yollayarak sonuç telefonu ya da maili beklemeniz gerekecektir.

Görüldüğü gibi senet ile kredi başvuruları yöntem farklı olsa da aynı şekilde ilerlemektedir. Firma ile iletişimi sağladıktan ve sizlere almak istediğiniz kredi ile ilgili sonuç bildirildikten sonra krediyi alıp almamak sizlere kalmıştır.

Başvuru : http://www.senetlekredi.org/

Size de, çalışmaya hayatına başladığınız andan itibaren, borç ödüyormuşsunuz gibi geliyor mu? Hatta belki de, bir yerlere borç ödemek için çalışıyormuşsunuz gibi? Maalesef, pek çok kişinin durumu bu şekilde. Bir kez borç yükünün altına girdikten sonra, tek maaşla geçinmek gittikçe zorlaşıyor ve özellikle de ihtiyaç duyduğunuzda anda, değişen yasalar nedeni ile de bankalardan kredi alamaz hale geliniyor. Sizin gibi bu zor durumda karşı karşıya kalanlar için senetle para veriyoruz.

Bu şekilde hizmet veren pek çok kişi ile ilgili elbette olumsuz şeyler sizler de duymuşsunuzdur. Fakat, bilinmesi gerekir ki artık sistem eski dönemlerdeki gibi işlemiyor. Elbette hala bu şekilde insanları dolandıranlar bulunuyor. Bu yüzden bu konuda bilgi sahibi olmanız oldukça önemli. Senet nasıl yazılır en öncelikli olarak öğrenmeniz gereken konu. Şirketimiz dışında anlaşma yapmayı düşündüğünüz takdirde, dolandırıcılara karşı kendinizi korumalısınız. Bilinçli olmak, her konuda, her daim işinize yarayacaktır.

Senetle kredi veren şirketler nasıl çalışırlar? Öncelikli olarak, siz de senetle kredi almak isteyenlerdenseniz, borcunuzu geri ödeyeceğinize dair güvenilir olmasınız. Her ne kadar imzalanan senetlerin hukuksal olarak yaptırımları olsa da, senetli alışverişlerin tümünde, ihtiyaç sahiplerine yardımcı olunmak istenir, ancak, bu kişiler de çok güvenilir değilse kredi verilmez. Bu yüzden, ödeme planlarına sadık davranmanız oldukça önemli. Sistem bankalardakine benzer şekilde ilerler.

senetle kredi veriyoruz

senetle kredi veriyoruz

Talep ettiğiniz kredi miktarını, kaç ayda geri ödemek istediğinizi belirtirsiniz. Bu vadeler üzerinden, talep edilen miktara faiz oranı eklenir ve toplam bir borç ortaya çıkar. Toplam borç da geri ödenecek vadeye bölünerek, her vade için bir senet düzenlenir. Senetlerin üzerinde son ödeme tarihleri yazar ve bu senetler şirkette kalır. Siz aylık her ödemenizi yaptınız da senetinizi geri alarak, kullanılmaz hale getirirsiniz. Tüm alışveriş bankalarda olduğu gibi bundan ibarettir. Senetle kredi ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi danışmanlarımıza sorarak, sizin için en uygun bütçe planını geç kalmadan hazırlayabilirsiniz.

11 comments on “Senetle Kredi Veriyoruz ( BAŞVURU SAYFASI)
 1. aziz yavuz dedi ki:

  Kredi notum 1092 mevcut kredim var ve son taksiti 650 TL kaldı. Kredi kartım 1 tane ve 4000 TL limit neredeyse dolu. Mevcut geciken bir ödemesi yok ama son 3 ay içerisinde kredim 1 kredi kartım 2 kere gecikmeli ödedim.Bunun dışında ziraat bankası 2004 yılındaki bir hesabımdan borcum varmış ve takibe alınmış hemen kapadım.Fakat Findex risk raporunda halen açık görünüyor. Mides sorgusu yapılması gerekiyormuş. Aylık gelirim 3000 TL ve sigortalı olarak aynı firmada 4 yıl 10 aydır çalışmaktayım. Fakat maaşımın hepsini elden alıyorum.. SGK kısmı da asgari ücretten görünmektedir.Minimum 15000 Maximum 35.000 TL krediye ihtiyacım var.Aylık 1500 TL ödeyebilirim.

 2. kaan dedi ki:

  35000 TL kredinin senetle geri ödemesi nasıl?

 3. sonay dedi ki:

  merhaba çok acil 20.000 TL ye ihtiyacım var çok zor durumdayım yaklaşık 4 yıldır özel bir firmada muhasebeciyim bütün borçlarımı kapatıp nefes almak istiyorum oğlum annem babam yaşıyoruz tek çalışanım abim vardı hasta 3 ay önce vefat etti abimin hastalık döneminde çok sıkıştık bütün borçlarımı kapatıp tek bir yere ödeme yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 4. Futkan dedi ki:

  Acil 5000 tl nakite ihtiyacım var 1 ay vade ile tamamını ödeyebilirim ama şu an sıkıştım ve nişanım var. Nişan masraflarımı karşılayabilmem için para lazım lütfen geri dönüş yapınız

 5. Şenol dedi ki:

  15000 tl de faiz oranı nedir.

 6. gaye dedi ki:

  İletişime geçebilir misiniz acil ihtiyacım var kredi çekemiyorum

 7. Ayşe dedi ki:

  Merhaba,

  acil 50000 tlye ihtiyacım var

 8. erdogan dedi ki:

  Samsun acil 10000 ihtiyaç var

 9. Abdulkadir ulu dedi ki:

  Acil 6000 tlye ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz acaba

 10. ercüment dedi ki:

  İstanbul bakırköyde lisede öğretmenim ortalama aylık 7000 tl gelirim var ancak banka kredi skorum düşük olduğu için kredi çekemiyorum . Bu nedenle uzun vadeli acil 35.000 tl krediye ihitiyacım var . Kredi şartlarınız hakkıda bilgi rica ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir