3.000 TL Kredi Çekmek İstiyorum Ama Kredi Notum Düşük

3.000 TL Kredi Çekmek İstiyorum Ama Kredi Notum Düşük

İnsanlar için özellikle son yıllarda kredi notu çok önemli olmuştur. Kredi notunu belirleyen Merkez Bankası dır. Merkez bankası, bankalara olan işlemleri sonucunda kişilerin kredi notlarını belirlemektedir. Yani bankalara olan borçlarınızı zamanında ödüyorsanız, sorun yok kredi notunuz yüksek olacaktır. Ama bankalara olan borçlarınızı zamanında ödemiyorsanız yada bankalar ile hiç çalışmamışsanız kredi notunuz düşük olacaktır. Yani bu kadar basit bir matematik. Kredi notunuzu düşüren de yükselten de sizsiniz. Kredi notu artık sadece bankalar da değil, hayatımızın tüm işlemlerinde karşımıza çıkan bir not olma yolunda. Hatta kiralamak istediğimiz bir ev de dahi. Emlakçıların son teknoloji işlemleri diyebiliriz. Sizin kredi notunuza bakarak düşük ise, kararı ev sahibine bırakmaktadırlar. Saçma ama gerçek.

kredi çekmek istiyorum

kredi çekmek istiyorum

Kredi notunuz bankalar ile hiç çalışmadığınız dan dolayı ise, herhangi bir bankadan kredi kartı alıp kullanmanız gerekir. Tabi ödemelerinizi de düzenli yapmanız. Kredi notu her ayın ikinci haftası güncellenir. Bu yüzden kredi notunuzun yükselmesi çok uzun sürmeyebilir. Ama bankalar olan borçlarınız düzenli ödemediğinizden dolayı kredi notunuz düşük ise, ödemelerinizi bir düzene koymanız gerekecektir. Bir süre sonra ödemenizdeki düzen sistemlerde görüp kredi notunuz yükselecektir. Bunlara rağmen yine kredi notunuz düşük ise,( gerçi yükselmemesi gibi bir durum olmaz) başka alternatifleri değerlendirerek yine bankalardan kredi çekebilirsiniz.

Kredi Notum Düşük 3.000 TL Kredi Çekmek İstiyorum

Çok ufak bir miktar olan 3000 TL diyelim. Finans danışmanlarından yardım alabilirsiniz. Finans danışmanları anlaşmalı oldukları bankadan size kredi çıkartabilirler. Yeter ki bankalara olan borçlarınızdan dolayı hacizlik olmayın.  Sizin kredi notunuzu yüksek göstererek sizin adınıza bankaya kredi başvurusunda bulunurlar. Onaylatmaları da çok yüksek bir ihtimal. Ama sizden belirli bir komisyon talep edeceklerdir. Onlarında kazançları bu şekildedir. Krediniz onaylandıktan sonra bu komisyonlarını tahsil edeceklerdir. Komisyon ücretleri sizin talep ettiğiniz miktara göre belirlenmektedir. Siz de bunun kabul ederseniz başvurunuzu yapalar. Siz sadece kredi kullandığınız bankaya borçlu olacaksınız. Yani finans danışmanlarına değil. Bu şekilde de kredi çekebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir