Biz Kredinizi Çekelim Konya

Biz Kredinizi Çekelim Konya

Bankalardan kredi  çekebilmek için kredi notumuzun yüksek olması ve bankalara devam eden bir kredinin olmaması gerekir. Çünkü kredi notu yüksek olması bankalar  nezdinde kredi verilebilirlik derecesidir. Kredi notumuzu bankalardan sorumlu Merkez Bankası belirlemektedir. Eğer bankalarla olan işlemleriniz sonucundaki borçlarınızı zamanında ödeyemediğiniz taktirde, Merkez Bankası tarafından bu belirlenip sizin kredi notunda düşmeye neden olmaktadır. Ama kredi notunuzun düşüklüğü bankalar ile hiç çalışmadığından dolayı olmaktadır. Çünkü Merkez Bankası belirleyecek bir not bulamamaktadır. Bunun için herhangi bir bankadan kredi kartı alıp kredi notunuzu oluşturup kısa zaman içinde de yükseltebilirsiniz. Eğer bankalarda devam eden bir krediniz var ise ve aylık taksit ödemeleri de sizin gelirinizin %45 ini kapsıyorsa yine bankalar size kredi vermeyi tercih etmez. Ama en imkansızı olan bankalara borçlarınızdan dolayı hacizlik iseniz, hiçbir banka size kredi vermez.

Kredi Çıkartılır Konya

krediniz çıkartılır

krediniz çıkartılır

Hatta kredi kartı başvurunuz bile olumsuz olur. Tüm bu nedenlerden dolayı bankalardan kredi kullanamıyorsanız, kredi danışmanlarından yardım alabilirsiniz. Kredi danışmanları kredi notu düşük olanlara, anlaşmalı oldukları bankalardan sizin kredi notunuzu yüksek göstererek bankadan size kredi çıkartabilirler. Tabi belirledikleri komisyon karşılığında. Bu komisyon sizin talep ettiğiniz krediye orantılı olarak alınmaktadır.

Acil Kredi Lazım Konya

Kredi danışmanları sizin adınıza kredilerinizi onaylandıktan sonra, siz kredinizi kullanıyorsunuz. Böylelikle siz sadece kredi kullandığınız bankaya borçlu oluyorsunuz. Yani kredi danışmanlarına değil. Kredinizi aldıktan sonra, kredi danışmanlarının belirledikleri komisyonu veriyorsunuz. Bu şekilde kendi başvurunuzla alamadığınız krediyi, kredi danışmanları sayesinde çekebilirsiniz. Konya’nın birçok yerinde kredi danışmanlarına ulaşabilirsiniz. İnternetten Konya kredi danışmanları olarak yazdığınız taktirde, kredi danışmanlarının iletişim bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kredi danışmanlarına çekmek istediğiniz miktarı belirtiğiniz taktirde sizin tüm bilgileriniz ile anlaşmalı olduğu bankalara başvurarak kredinizi onaylatacaktır. www.kredinizibizcekelimsizodeyin.com sitesinden yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir