Erzurum’da Senetle Borç Verenler

Erzurum’da Senetle Borç Verenler

Senetle borç para veren kişiler, bankalardan nakit desteği alamayan kişiler adına çok önemli bir kaynaktır. Bankalardan kredi alamayan kişilerin kredi notunun çok düşük olduğu bir gerçektir. Kredi notunun düşük olması demek, bankalardan daha önce alınan kredilerin borçlarının zamanında düzenli olarak ödenmemesi demektir. Kredi borçlarının istikrarlı bir şekilde ödenmemesi ve kredi alan kişilerin belirli bir ödeme gücünün olmaması kredi notunun düşmesine neden olur. Tabii tek durum bu değildir. Kredi notunun düşük olmasında kredi kartı harcamaları da önemli bir yere sahiptir. Kredi kartı harcamalarına dikkat etmeyen kişilerin, kredi notunun düşmesine neden olan yüzdeleri artırdığı bir gerçektir. Erzurum il sınırları içerisinde yer alan kişilerin senetle borç para alan kişilerden yardım alması mümkündür. Erzurum’da senetle veya komisyonla kredi veren kişiler, memurlara, emeklilere, ev hanımlarına, öğrencilere, esnafa ve diğer meslek grubunda olan kişilere acil nakit desteği sunmaktadır. Bu kişiler ile iletişime geçmek için bizin sitemizi kullanabilirsiniz.

senetle para verilir

senetle para verilir

Kredi notunun düşük olması bu alanda kredi almaya zorlanan kişilere yardımcı da olmaktadır. Çünkü gelir belgesi olarak da kredi alınabilmektedir. Senetle borç para veren kişiler gelir belgesi veya kredi notu gibi bilgileri tek tek sorgulamaz. Bunun için ilk olarak yapılacak olan işlemlerde aylık gelir belgesi sorulur ancak bu sadece aylık olarak senetlerin ödenebileceği ile ilgili bilgi sahibi olmak içindir. Erzurum’da bulunan ve bankalardan para alamayan kişiler, nakit sorunları ile karşılaşabilir.

Böyle durumlarda komisyonla da kredi alınabilir. Komisyonla kredi alma işlemlerinde ilk olarak hangi bankadan ne tür bir kredi alınacağı ile ilgili bilgi sahibi olunur. Daha sonra da bu kredinin türü ve normal şartlardaki vadesi ile ilgili bir görüşme sağlanır. Kredi işlemlerinde yer alan noktalara değinildikten sonra hemen aracı kurumlar önemli bankalardan kredi vermektedir. Bu işlem kısa sürede tamamlanır. Her iki durumda da senetle borç veren veya komisyonla kredi veren herhangi bir ek ücret olmadan sizlere acil ve hızlı bir şekilde nakit desteği sağlar ve kötü günlerinizde yanınızda olur.

4 comments on “Erzurum’da Senetle Borç Verenler
 1. Mehmet dedi ki:

  Merhaba bana acil 6 bin lazım yardımcı olurmusunuz.

 2. engin dedi ki:

  acil 15000 tl ihtiyacım var mart 15 de tazminatımı alcam yani 4 en fazla 4 aylığına lazım bana ulaşın

 3. hakan dedi ki:

  acil 4000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz?

 4. Ahyat Ataoğlu dedi ki:

  Erzurumdan 8 ile 10 bin arası nakite ihtiyacım var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir