Ev Almak İçin 20 bin TL Para Lazım

Ev Almak İçin 20 bin TL Para Lazım

Ev almak isteyen kişilerin en büyük sorunlarından birisi de aniden çıkan masraflar ve karşılanması zor olan nakit açıklarıdır. Konut sahibi olmak isteyen kişiler, hayallerine bu kadar çok yaklaşmışken ortaya çıkan nakit sorunları moral bozabilmektedir. Ev almak için acil olarak 20 bin TL’ye ihtiyaç duyan kişileri, birçok bankadan konut kredisi alarak bu sorunu çözebilir.

Örneğin Garanti Bankasından 120 ay vadeler ile 100 bin TL’lik konut kredilerini alabilirsiniz. Üstelik bu kredide minimum kredi miktarı 10 bin TL olarak belirlenmektedir. Ev almak için 20 bin TL’lik kredi ihtiyaçlarını bankalardan karşılama şansı olmayan kişiler, senetle veya komisyonla kredi alarak işlemlerine devam edebilir.

Ev Almak için Acil Para Lazım

20 bin TL’lik ihtiyaç kredileri ile birlikte uygun ödeme koşulları sayesinde konut sahibi olma hayallerinizi erteleme zorunda kalmazsınız. Konut kredileri bankalardan genelde 1,20 faiz oranlarıyla alınabilmektedir. Bu sayede ödemelerinizi sadece bankaya yapmak isteyen kişiler, bu uygun faiz oranlarının sahibi olabilirler. Komisyonla kredi alma da bir diğer acil para bulma yöntemidir.

One comment on “Ev Almak İçin 20 bin TL Para Lazım
  1. halil mutlu dedi ki:

    Ev almak nakit para lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir