Kredi Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Kredi Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Krediler insanların en zor anlarında insanların yardımına koşarak acil işlerini halletmelerine yardımcı oluyor. Kredi başvurunuzu yaparken dikkat etmeniz gereken nokta kredi notudur. Kredi notunuzun yüksek ya da düşük olması bankaların size kredi vermelerinde en önemli etken oluyor. Kredi başvurusu ne zaman sonuçlanır diye düşünenler için kredi notlarınızı hesaplatmanız da fayda var. Eğer kredi notunuz yeterli derecede ise krediniz en az 2 iş gününde onaylanacaktır.

Kredi notunuz önceden aldığınız krediler yüzünden düşük ise ve bankalar size kredi vermek istemiyorsa başka bir tercihiniz daha var. Krediler konusundaki en önemli gelişme ise şimdiye kadar almış olduğunuz kredilerde vermiş olduğunuz dosya masraflarını da artık alabilmeniz mümkün.

Kredi başvurunuzun ön onay kısmı kolay anında veya 1-2 gün içinde başvurunuz olumlu veya olumsuz sonuçlanmıştır şeklinde cevap gelmektedir.

Geçmiş dönemlere ait vermiş olduğunuz kredileriniz için dosya masraflarını geri alabilirsiniz. Ancak dosya masrafı ücretlerinin alınması normal kredi başvuru sonuçlarına göre daha uzun sürüyor. Dosya masrafları için başvurunuzu yaptığınız süre itibari ile en az 2 ay içerisinde dosya masraf ücretinizin ödemesi gerçekleşiyor.Kredi notunuzla ilgili bilmek istedikleriniz için: www.kredivar.net bakınız.

3 comments on “Kredi Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
 1. zafer dedi ki:

  kamuda memurum bankalardan kredi kullanamıyorum 40000 tl ihtiyacım var maaşım 3300 tl

 2. ebru dedi ki:

  açıl 20000 yırmı bın ıhtıyacım var donus yapın artık

 3. aliu dedi ki:

  merhaba; çok acil 12-15 bin ihtiyacım var. aylık 750-1000 tl taksitle.
  SENETLİ de olur .

  istanbuldan ciddi olanlar bana acil ulaşsınlar.
  NOT: ön ödeme masraf vb. isteyenler yazmasın. kredimi yada borç parayı aldıktan sonra ödememi yaparım.
  İstanbul
  askali34@hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir