Kredi Çıkartan Firmalar

Kredi Çıkartan Firmalar

Bankaya kredi başvurusu yaptınız fakat onaylanmadı öyle mi? Adınız kara listeye alındığı için bir türlü kredi alamıyorsanız üzülmeyin. Artık kredi çıkartan firmalar sayesinde bankadan alamadığınız krediyi almanız mümkün. Ancak, her kredi çıkartıyorum diyen firmalara da inanmayınız. Bazı firmalar insanları kandırarak dolandırıcılık yapıyorlar. Bu yüzden güvenilir firmalardan kredi almanız çok daha yararınıza olacaktır. Özellikle yasal yollarla kredi çıkartan firmalar tercihiniz olmalıdır.

Kredi çıkartan firmalar sizden bir miktar para almak şartı ile sizin adınıza kredi çıkartırlar ve sizin bankadan alamadığınız krediyi size vererek sıkıntılarınızdan kurtulmanızı sağlarlar.

Eğer sizde bankalardan kredi alamıyorsanız hemen yorum bölümünden ilanınızı yayınlayarak kredi çıkartan firmalara ulaşabilirsiniz. Ancak, ilanlarınıza iletişim(mail) adresinizi yazmayı unutmayınız.

KREDİ ALAMAYANLARA ANINDA KREDİ ÇIKARTILIR

İstanbul, Ankara ve Antalya illerinde ikamet eden, bankadan kredi alamayanlara sorunsuz kredi çıkartılır. Detaylar yüzyüze görüşülecek olup, 30 Bin liraya kadar kredi ihtiyaçlarınız giderilir.

2 comments on “Kredi Çıkartan Firmalar
  1. SEDAT dedi ki:

    merhaba 1500 tl ye ihtiyacım var.bandırmada ikamet ediyorum 2 ay içinde geri ödeyebilirim her türlü teminat verilir.

  2. gül dedi ki:

    Emekli bayanım acil 15000 TL ihtiyacım var. Acil mail adresime dönüş yaparsanız sevinirim.İyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir