Kredi Veren Şahıslar

Kredi Veren Şahıslar

Bankalardan kredi alamayanların yapacağı diğer bir işlemde kredi veren şahıslar üzerinden komisyonlu,faizli veya ipotekli olacak şekilde kredi almaktır. Genelde senetle borç para veren bu şahıslar ile direkt iletişime geçmek pek mümkün olmayabilir. Hem siz hem onların güvenliği açısından sizin talebinizi bırakmanız,onların da sizin bırakacağınız mail adresi üzerinden iletişime geçmeleriyle ihtiyaçlarınız için kredi bulabilirsiniz.

Örnek borç arayan ilanları

İş yeri büyütmek için çok acil para lazım bir de astsubay arkadaşım var bankalarda kara listede olduğu için kredi kullanma olanakları sıfırlanmış durumda ve istifa etme aşamasına gelmiş senet yapamaya bile razı şu an onada yardımcı olursanız sevinirim benden daha önemli onun durumu 3950 tl maaş alıyor bana ulaşırsanız sevinirim.

69 comments on “Kredi Veren Şahıslar
 1. FEYZA dedi ki:

  lütfen acil 10.000 tl kredi lazım alacağım var 1-2 ay içinde alacağım çabuk geri ödemesini yapabilirim .ama şu an çok acil 10.000 tl lazım yardımlarınızı bekliyorum.lütfen 500 tl taksit ödeyebilirim

 2. FEDAYİ dedi ki:

  Acil olarak 10000 TL ye ihtiyacım var 4 vade benim için uygundur yardım edebilecek arkadaşlar bana ulaşabilir mi ?

 3. yekiz dedi ki:

  Babamın rahatsızlığı nedeniyle çok acil hatta bgn 10 bine ihtiyacım var sigortalı çalışıyorum evim var ama acil ulaşın lütfen kredi olur senet olur şartları acil bildirirseniz sevinirim.

 4. Barış kara dedi ki:

  İyi çalışmalar 20.000 tl ye ihtiyacım var
  Özel şirket çalışanıyım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir