Tefeci Lazım İstanbul

Tefeci Lazım İstanbul

Eğer borç para lazımsa ve hiçbir yerden bulamıyorsanız Tefeci lazım İstanbul başlığımız altında arama yapabilirsiniz. İstanbul’da ikamet edenler için özel olarak oluşturduğumuz sayfamız üzerinden tefeci arayabilir, para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Her ne kadar tefecilere iyi gözle bakılmasa da en zor anlarda size verdikleri para ile sıkıntılarınızı gideriyorlar. Ödemelerinizi düzenli olarak yaptığınız takdirde ise hiçbir sorun yaşamadan hayatınıza devam edebilirsiniz. Eğer acil para lazımsa ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız hemen yorum bölümüne ne kadar paraya ihtiyacınız olduğunu ve iletişim bilgilerinizi yazarak tefecilere sesinizi duyurabilirsiniz.

Örnek: BORCUM ÇOK PARA LAZIM

Kendime ait bir iş yerim vardı ancak iflas ettim ve şuanda 100 Bin TL gibi bir borcun altındayım. İstanbulda yaşıyorum. Elimde ne varsa hepsi icrada. Malumunuz bankalar kredi vermiyor. Bu yüzden tefeciden borç para arıyorum. Alacağım para ile işimi toplarlayıp hayatıma devam etmek istiyorum. Ödemelerde asla sıkıntı olmaz. İlgilenenler lütfen bana ulaşsınlar.

72 comments on “Tefeci Lazım İstanbul
 1. tuğba dedi ki:

  acilll 10 bin liraya ihtıyacım var nolur yardım edin her ay duzenli öderim lütfen

 2. Kerim dedi ki:

  Acil 20000 TL lazım beş senedir aynı şirkette çalışıyorum düzenli öderim lütfen acele

 3. Nazlı dedi ki:

  acil 20.000 tl lazım her ay 1000 tl öderim

 4. Baran dedi ki:

  10 bin tlye ihtiyacım var her ay 1000 tl ödeyebilirim.

 5. ahmet solak dedi ki:

  6000 tl ihtiyacım var açil ayda 400 tl ödeyebilirm senet yapabiliriz

 6. Mert Ali dedi ki:

  Merhabalar bankalara olan borcumdan ötürü hepsini kapatabilmek adına 6500 tl ye ihtiyacım var aylık net gelirim 1500 tl ve aylık 350 tl ödeme net olarak sorunsuz ödeme yapabilirim lütfen yardımcı olun bana. Istanbul / ümraniye

 7. Duygu dedi ki:

  Neslihan hanım acil dönüş yaparmısınız

 8. Murat sezer dedi ki:

  Acil 200000 tl ye ihtiyacım var yoksa dünyanın sonu sanırım. Parayı aldıktan 1 gün sonra teminat ta gösterebilirim. Ödeme aksatmam lütfen bana ulaşın.

 9. Onur sahin dedi ki:

  Çok acil 10 bin lira lazım 3 4 aylığına acil dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir