36 Ay Vade İle 10.000 TL Kredi

36 Ay Vade İle 10.000 TL Kredi

Bankalardan kredi almak isteyen vatandaşların kredi faiz oranlarını öğrenmeye çalışması kadar daha normal bir davranış yoktur. Bankaların her birinin sağladığı faiz oranı diğerinden değişiklik gösterir. Dolayısıyla kredi almak isteyen kişiler de bankalar aracılığıyla kredi almayı istemektedirler.

36 Ay vade ile kredi veren onlarca banka bulunmaktadır. Bu bankalar arasında 36 ay vadeyle ihtiyaç kredisi verenler sayısı son derece fazladır. Bankaların uygulamış oldukları kampanyalara değinecek olursak, kredi faiz oranlarının özellikle konut kredisi faiz oranlarından sonra düştüğünü de ayrıca görmekteyiz. Bankalar ve sağlamış olduğu kredi faiz oranlarına aşağıda yer vermiş bulunuyoruz.

Faiz oranları düşük bir banka olan ING Bankası sağlamaktadır. Kredi faiz oranları 0,99 TL’den başlayan banka 36 ay vade imkanı tanıdığından ötürü birçok vatandaşın ilk tercihi olarak dikkat çekmektedir.  Minimum 3 ay vade maksimum ise 36 ay vade imkanı tanımaktadır. Kişiye özel faiz oranlı kredi olarak bilinmekte olan bu kampanyanın uzun bir süre daha devam etmesi bekleniyor.

bankalar

bankalar

Garanti Bankası’ nın bayram kredisi olarak belirlenen bu kredi de 1,19 TL’ den başlamaktadır. Yine 3 ay ve 36 aya varan vade imkanıyla yapılmakta olan bu kredi de özellikle Garanti Bankası’ nın kendi müşterileri tarafından özellikle tercih edilmektedir.

İş Bankası’ndan başlatılmış olan Geleneksel bayram kredisi kampanyasında ise kredi almak isteyen vatandaşların yararlanması amacıyla 1,27’lik bir faiz uygulanmaktadır. Faiz oranları sık sık değişiklik gösteren bir banka olan İŞ Bankası’ nın kampanyalarını takip etmek avantajlı olabilmektedir. İnternet sitesinden de detaylıca hesaplama yapabileceğiniz ve masraf oraları öğrenebileceğiniz bir kredi türü olmasıyla da epey dikkat çekicidir.

Odeabank’ ın nakit ihtiyaç kredisinden kredi edinmek isteyen kişiler ise 1,29 TL’ den 10.000 liralık kredi alabilmektedirler. 3 aydan 36 aya varan vade imkanıyla edineceğiniz bu kredi de acil nakit ihtiyacınız olduğundan kolayca karşılamanızı sağlamak amacıyla piyasaya sürülmüştür. İnternet sitesi ve cep şube üzerinden de rahat bir şekilde başvuru yapabilmeniz de ayrıca mümkün kılınmıştır.

Kredinizi Burgan Bank’ tan almak isterseniz ise 1,21 TL’ lik bir faiz oranıyla kredi alabilir ve 36 ay vadeye bölebilirsiniz. Burgan Bank’ ın kredi almak isteyenler için son derece avantajlı bir banka olduğu söylenebilir. Piyasaya göre düşük faiz oranları ve avantajlı bir hizmet sunmasıyla dikkat çekmektedir.

Fibabanka ise 1,09 TL’ den başlayan faiz oranlarıyla hizmet verdiğinden ötürü birçok vatandaşın tercihleri arasına girmeyi başarmıştır. Fibabanka’ da diğer bankalar gibi 3 aydan başlayarak 36 aya varan vade imkanı sunmaktadır.

Yapı Kredi’ nin ihtiyaç kredisinde faiz oranı 1,36 olarak dikkat çekmektedir. Uzun yıllardır sektörde var olan ve her yeni sene kendini geliştirmeyi başaran bir banka olan Yapı Kredi’ nin kampanyası da devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir