Acil 10.000 TL Lazım

Acil 10.000 TL Lazım

Acil 10000 TL lazım, nasıl bulabilirim? Sık sık internet ortamında bu tarz yazılar görüyorsunuzdur. Bankalardan kredi çekmek, yapılan son düzenlemelerden sonra oldukça zorlaştı. Pek çok standartı yerine getirmeniz geriyor. Bu yüzden de bankalardan kredi alamayanlar, bankalar dışında borç para veren yerler için internet ortamında araştırma yapıyorlar. Banka dışında kredi veren özel şirketler için başvurularınızı internet üzerinden yapabiliyorsunuz. Banka dışında kredi veren finans şirketleri için iletişim bilgileri de yine internet ortamında yer alıyor.

Acil 10000 TL para lazım diyorsanız, bu özel şirketler dışında, borç para veren kişilere de başvuru yapabilirsiniz. Bu kişiler, senet ya da taşınmaz mallarınıza konulan ipotekler karşılığında size borç para verebiliyorlar. Ödemelerinizi düzenli yapacağınıza inanıyorsanız, herhangi bir sorun ile karşılaşmadan bu ikişiler ile alış veriş yapabilirsiniz. Fakat, senetlerinizin ödemesini gerçidiğiniz takdirde çok da anlayışlı davranmayacaklardır. Çünkü, bankaların size sağlamadıkları imkanı sağlayıp, paralarını size veriyorlar. Bu sebeple de ödemediğiniz senetleri hemen işleme koyuyorlar. Nakit para ihtiyacınız var ise, kimseye sormadan önce, en güvenilir yoldan bankalara kredi başvurusu yapmanızı tavsiye ederiz.

19 comments on “Acil 10.000 TL Lazım
 1. ümit dedi ki:

  ACİL 10000 nakit ihtiyacım var

 2. erhan kaya dedi ki:

  SLM ACİL 10000 TELYE IHTIYACIM VAR USTME HIC BIRŞEY BULUNMAMKTADI SADCE 14 SENLIK CALIŞMIŞ OLDUM FIRMAYI MAHKMEYE VERDIM KAZANMIŞ OLDUM YUKSEK MEVLDA BIR DAVAM VAR ODA 8 AY SORA ELIME GECICEK BU TARIYE KDAR SENETLI FAYZLI BORC PARA VEREBILIRMISINIZ ERKENDEN OLA BILIR

 3. ilker dedi ki:

  5000 tl ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorm

 4. barbaros inan dedi ki:

  Merhaba bankalardan kredi çekemiyorum, ise yeni başladım SSK henüz olmadı. Evliyim 2 çocuğum var,birikmiş ev kirası ve fatura odemelerim var. Geri ödemesi nisanda başlamak üzere ayda 500 TL ödeyebilirim. Toplamda ihtiyacım olan para 7500 TL. Lütfen yardımcı olun.

 5. filiz dedi ki:

  Acil 20.000 tl lazim.

 6. fatih dedi ki:

  Acil 1000 tl lazım. İstanbulda öğrenciyim ve istanbulda şartlar çok zor. Verebilecek arkadaşlara 1 ay sonra parasını geri verecem. Lütfen yardım edin.

 7. Hüseyin dedi ki:

  Bir çocuğum ve 12 bin TL kadar nakit gerekiyor nasıl yardımcı olursunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir