Senetle Borç Para Verilir

Senetle Borç Para Verilir

Yeni yılın gelmesi ile, her sektörde uygulanan zamlar herkesi zorlayacağa benziyor. Sıkıştığınızda, ödemeler çoğaldığında ve bu durum karşısında bankalardan kredi alamadığınızda, “senetle borç para verilir” diyenlerden yardım alabilirsiniz.

Senetle borç para verenler için, internet sitelerinde adresler yer alıyor. Peki, borç para verenler kimler? Borç para verebilen, bankalar dışında senetle kredi veren şirketler artık mevcut. Senetle kredi veren finans şirketleri kolay ulaşılmaları için kendi internet sayfalarını kuruyorlar. Bu şirketler de,bankalar gibi belli araştırmalar yapıyorlar. Senet ile ödeme yapacağınız için, bu yerlerde ödemelerinizi geciktirmemeniz oldukça önemli. Çünkü senetle kredi veren şirketler, bankalar bile size kredi vermezken borç para verebiliyorlar. Bu yüzden de, ödemeler geciktiğinde hızla yasal işlemleri başlatıyorlar. Böyle bir durum sizi zora sokabilir.

Bankalar ve özel şirketler dışında borç para veriyorum diyen, senetle borç para veren tefeciler de mevcut. bu kişiler de, yine bankalar ve özel finans şirketleri gibi ufak bir araştırma yapıyorlar. Bu kişilere de yine sitemizde yer alan yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca, acil borç para lazım, acil borç para arıyorum diyorsanız ya da senetle borç para veriyorum diyorsanız, yazımızın altına bilgilerinizi yazarak size ulaşılmasını da sağlayabilirsiniz.

149 comments on “Senetle Borç Para Verilir
 1. İLYAS dedi ki:

  Çok acil 5000 TL paraya ihtiyacım var maaşım 2000 tl rahatlıkla taksitli ödeme yapabilirim siz taksit ve ödeme şartlarını söyleyin yeter haber bekliyorum

 2. Canan dedi ki:

  Acil 5000 TL ihtiyacım var her ay düzenli en az 600 tl ödeyebilirim. Acil dönüş yaparsanız sevinirim.

 3. Recep dedi ki:

  Acil olarak 3 bin tl ye ihtiyacım var.vadesi en az 2 en fazla 4 ay olacak şekilde para istiyorum kendim devlet memuruyum

 4. umut dedi ki:

  acil 30000tlye ihtiyacım var bankalardan alamıyorum tek bi yerde toplamak istiyorum

 5. Emre dedi ki:

  Acil 5000 tl ihtiyacım var taksitle geri ödeme yapabilirim aylık 4000 lira gelirim var

 6. Salih öztaş dedi ki:

  Kamu personeliyim 5.000 tl maaşım var hacizden dolayı kıredi çekemiyorum yardımcı olurmusunuz bana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir