Acil Nakit Para Lazım

Acil Nakit Para Lazım

Eğer sizde acil nakit para lazım diyorsanız sayfamız sizin için en doğru seçim olacaktır. Bildiğiniz gibi artık internet üzerinden yapamadığımız hiçbir şey yok. Eğer internet ile aranız iyiyse aradığınız parayı bu yöntem ile bulabilirsiniz. Belki daha önce bu tarz bir alışverişi hiç yapmadınız. Belki de bunu ilk defa duyuyorsunuz. Ancak, şunu söyleyebiliriz ki; şimdiye kadar pek çok kişi para sıkıntısını bu şekilde giderdi.

Sizde acil nakit para lazım diyorsanız ve başvuru yaptığınız her yerden eliniz boş çıktıysanız doğru adrestesiniz. Sayfamız hergün güncellenen bir sayfa olduğu için günlük ziyaretçi girişi yüzlerce kişiye ulaşmaktadır. Sizde kendi ilanlarınızı ücretsiz olarak yayınlarsanız eminiz sıkıntınıza kısa zamanda çözüm bulacaksınız. Hemen yorum bölümünden acil nakit para lazım ilanınızı oluşturun aradığınız parayı kolaylıkla bulun. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi sakın unutmayın.

Nasıl Yapacaksınız Örnekler:
MERHABA ACİL PARA BULMAM LAZIM
Merhaba ben İstanbul’da ikamet ediyorum. Borçlarım yüzünden bankalara gününde ödeme yapamıyorum. Bu yüzden banka ile sorunlar yaşıyorum ve kredi alamıyorum. Bana acil 10 Bin TL lazım. Eğer bu parayı bulabilir ve borçlarımı kapatırsam aylık 500 TL rahat ödeyebilirim. Lütfen yardımcı olun.
PARAYA SIKIŞTIM YARDIM LÜTFEN
Acil Nakit 5 Bin TL’ye ihtiyacım var. Birine kefil oldum ve o kişi borcunu ödemediği için zor durumda kaldım. Benimde bu borcu karşılayacak durumum yok. Aldığım parayı her ay düzenli bir şekilde taksitle ödeyebilirim. Lütfen yardım edin.

30 comments on “Acil Nakit Para Lazım
 1. Tolga dedi ki:

  Acil Nakit 10.000 TL Geri Ödemesini Her Türlü Yaparım. Dükkan Açıyorum. Lütfen Yardımcı Olursanız Sevinirim.

 2. mesut dedi ki:

  2000tl acil para lazım

 3. efsun ozkan dedi ki:

  Merhaba izmir merkez de yaşıyorum. Bir Araştırma Hastanesi’nde çalışıyorum. yarina 18000 tl ödeme m var. Haziran ayınin 20 sinde tek seferde odeyebilirim. Lütfen acil cevap verin

 4. Feyyaz dedi ki:

  800 tl’ye ihtiyacım var, abilerim lütfen yardımcı olun

 5. Esma dedi ki:

  Acil 1.000 liraya ihtiyacım var haziran temmuz ağustos ayında taksit taksit odeyebilirim

 6. Adnan dedi ki:

  Bostancıda mantı dükkanı işletiyorum iş yerimi açarken nakit sıkıntısı çektiğim için şu araalr kredi puanım biraz düştü o yüzden bankalarla şimdilik çalışamıyorum bana 3 veya dört ay için 15bin lira kadar nakit gerekli uygun şartlarla yardımcı olabilecek özel finans şirketleri var ise bana meilimden ulaşmasını rica ediyorum alakadar olanlara teşekkürler Adnan

 7. Hasan dedi ki:

  acil 200tl ye ihtiyacım var 3 hafta içinde öderim yardımcı olabilcek varmı ?

 8. murat dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul’da ikamet ediyorum. Bana 800 TL lazım. Aylık 200 veya 300(son ay 200tl) ödeme yapabileceğim şeklinde %0 faizli 3ay veya 4 ay vadeli borç para istiyorum

 9. özkan dedi ki:

  10.000 liraya ihtiyacım var aylık 750 lira taksitle ödemeyi taahhüt ederim ihtiyacımı karşılarsanız sevinirim.Kastamonu da ikamet ediyorum,emekliyim aynı zamandada çalışıyorum.

 10. ırada dedi ki:

  Benim için 60 bin lira civarında kredi çekmeniz mümkün mü? Batman İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde çalışıyorum. 3500 TL sabit gelirim ve 1000-2000 TL arasında değişen ek gelirimiz var. 2000 lira civarında bir taksiti rahatlıkla öderim ve asla geciktirmem. Şunu da belirteyim ki aslında batık durumda değilim. Herhangi bir banka tüm borçlarımı birleştirebileceğim böyle bir kredi verseydi hiçbir sıkıntım olmazdı ama maaş aldığım banka bile kredi puanımı gerekçe göstererek vermiyor. Bu nedenle başka seçenekler arıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir