Acil Nakit Verilir

Acil Nakit Verilir

Acil paraya ihtiyacı olanlara belli bir senet veya mal karşılığında acil nakit veriyoruz. Öyle ki; bu alışveriş internet üzerinden yapılıyor ve şuana kadar sayısız kişi para ihtiyacını bu yöntem ile karşıladı. Günümüz hayat şartlarından dolayı acil paraya ihtiyacı olanlar önce eş ve dostlarına sonra da bankalara yöneliyorlar. Ancak her iki şekilde de taleplerine karşılık alamayınca bu kez acil nakit verilir diye bize ulaşıyorlar.

Acil nakit isteyenler internet üzerinden başvuru yaparak para ihtiyaçlarını karşılıyor.Eğer siz de acil nakit verilir veya acil para lazım diyorsanız sayfanın altında bulunan adreslerden başvurunuzu yapınız. İlanlara ne kadar para lazım olduğunu, hangi şehirde ikamet ettiğinizi ve özellikle iletişim bilgilerinizi yazmayı unutmayınız. Bu şekilde size ulaşmaları çok daha kolay olacaktır.

acil kredi

Kredi talebinizi hızlı şekilde iletmek için acil kredi başvuru sayfasından bilgilerinizi göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz.. Kısa sürede kredi almak istiyorsanız hızlı çözümle doğru orantılı olan komisyon oranlı krediler için olduğunu bilmelisiniz. Komisyon miktarı önemli değil diyorsanız verilen acil kredi sayfamızdan başvurabilirsiniz. Önden komisyon, dosya parası ve kargo ücreti gibi ücretler istenmemektedir.

NAKİT SIKINTISINA SON:Eğer acil paraya ihtiyacınız varsa ve bulamıyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Bu işi ciddi ve yasal bir şekilde yapıyoruz. Tek yapmanız gereken mal karşılığı ihtiyacınız olan parayı almak. 50 Bin TL’ye kadar nakit sıkıntılarınız için buradayız.

Acil nakit krediler için 2 farklı yöntem kullanılmaktadır. Öncelikle hangisini seçeceğinize karar vermelisiniz. 1.si Kredi çıkartma hizmeti, 2.si Senetle kredi hizmeti

Bankalardan kredi çıkartma için: 

 1. https://goo.gl/p0cVj6
 2. https://goo.gl/E4wLJ1

Senetle kredi ve Borç para için

 1. https://goo.gl/5JdJIp
 2. https://goo.gl/B0ULD6

 

Sayfamızda verilen ilanların hepsine birden başvurmanız daha hızlı sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Geri dönüşmeler gecikmeli de olsa yapılmaktadır. Sabrınız için teşekkür ederiz. Bırakacağınız başvuruları mail ve telefon yoluyla dönüşecektir.

70 comments on “Acil Nakit Verilir
 1. hakan dedi ki:

  Merhabalar acil 25.bin tl ye ihtiyacım var . Reklamciyim aylık gelirim 2500 tl . Kendi işimi kurmak için istiyorum 6 ay sonra tek seferde faiziyle odeyebilirim.

 2. İsmail Akgün dedi ki:

  Ankara’da bir devlet üniversitesinde uzman olarak çalışıyorum. Ortalama 4000 tl aylık gelirim var. Tüketici kredisi ile kredi kartı borçlarımın tamamını kapatmak için acil 150000 TL borç para ya da krediye ihtiyacım var. İlgilenen gerçek ya da tüzel kişiler dönüş yaparsa çok memnun olurum.
  Saygılarımla.

 3. ÖMER dedi ki:

  Ortalama aylık gelirim 2000-4000 tl. kredi borclarımı kapatmak için 15000 tl.nakde ihtiyacım var. aylık sabit taksitlerle ödeme yaparım ayda 700 tl ödeyebilirim.

 4. Yılmaz dedi ki:

  Merhaba ben memurum toplamda 91.000 TL bankalara borcum var ve şu anda da çok acil 8400 TL ye ihtiyacım var. Öncelikle nakit ihtiyacımı giderme konusunda ve banka borçlarımı tek bankada toplama düzenli taksit yatırma şeklinde yardımcı olur musunuz.

 5. feyzullah dedi ki:

  Merhaba 70000 tl lik kredim var bunu aylık ödemem 2560 tl memurum bana bu tutarı veren olursa bankadaki borcumu bitirip aylık 1500 lira ile ödeyebilirim zor durumdayım gerçekten her ay evimin kirasını ödeyemiyorum ne olursunuz bana yardımcı olursanız sevinirim

 6. mustafa dedi ki:

  Çok acil nakide ihtiyacım var 50 bin lütfen yardımcı olur musunuz konyadan

 7. ceyda dedi ki:

  öncelikle herkese merhaba 🙂 sadece 350 lira istiyorum hepsi bu yardım eden olursa çok sevinirim

 8. koray dedi ki:

  Ankarada ikamet etmekteyim bankalardan puanımın düşük olması ve gecikmelerden dolayı kredi çekemiyorum. Aylık gelirim 1800 tl 10000 tl ye ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim. ..

 9. Ozkan dedi ki:

  Acil 2000 tl lazım yardımcı olurmusunuz

 10. elif dedi ki:

  Bir süredir işsiz olduğum için banka kredi borçlarımı ödeyemedim. İcraya verilme ihtimalim çok yüksek ve borçlarımı toparlamak için 30 bin liraya ihtiyacım var. Ağustos ayında başlamak üzere aylık 1000 lira ödeme yapabilirim. Çünkü işe Ağustos’ta başlayacağım. Lütfen en kısa sürede geri dönüşünüzü bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir