Komisyonla Kredi Verenler

Komisyonla Kredi Verenler

Komisyonla kredi verenler, son zamanlarda ani para gerektiği zamanlarda hızlı çözüm yöntemi oldu. Hesapta olmayan harcamalar, acil alınması gereken toplu alışverişler gibi pek çok sebep yüzünden akla ilk gelen ihtiyaç karşılama yöntemi bankalarda kredi başvurusu oluyor çünkü borç para bulmak oldukça zor.
Fakat pek çok banka sizden, gelir belgesi ya da kefil istiyor. Geçtiğimiz şubat ayında yapılan düzenlemelerden sonra da bankalardan “acil kredi” almak da oldukça zorlaştı.

Bu zor şartları kolaylaştıran firmalar mevcuttur. Bu firmalar komisyonla kredi veriyorlar.

Hangi firmanın size nakit kredi verebileceğini öğrenmek için, isterseniz bu kurumların şubelerine bireysel başvurular yapabilirsiniz. Ayrıca şirketlerin resmi internet sitelerinde de kredi kampanyaları ile ilgili olarak da bilgilendirmeler bulunuyor.

Son dönemlerde bazı şahıslar ve danışmanlık firmaları gibi komisyonla kredi verenler de bulunuyor. Sizin yerine kredi çekebiliyorlar ya da çıkmayan kredileriniz için sizlere kefil olabiliyorlar. Bu aracılığı yapanlar ise sizden banka dışı ayrıca komisyon da talep ediyorlar. Sizin kredinizi ödememeniz durumunda teminat gibi düşünün. Ayrıca yaptıkları aracılığın hizmet bedeli diye de adlandırabiliyorlar. Böyle bir kredi almak istiyorsanız, her durak başında ilanları yer alıyor ya da internet sitelerine bununla ilgili reklamları da veriyorlar.

Acil kredi veren komisyoncular verdikleri paranın senelik olarak yaklaşık %20 sini komisyon olarak geri almaktadırlar. Bu oranlar bankalara göre biraz yüksek gibi gözükse de başka çaresi olmayan kişiler için bu olası bir durumdur. Komisyonla kredi veren firmalar veya şirketlerin de kendilerine göre hesaplamaları vardır. Geri ödeyemeyen  bir çok kişi olabilir yani batık kredi oranı bankalara göre daha fazla olacağı için ona göre bir fiyatlandırma çıkarmaları da normaldir.

İlanlarını genelde şu minvalde vermektedirler.  şeklinde. Hatta sadece internette değil sokak ve caddelerde yahut otobüs duraklarında bu tarz ilanları sıkça görmekteyiz. Genellikle ilk etapta güvenlik açısından mail adresiyle iletişim kurmaktadırlar ve doğru olanda budur. Burada verdiğimiz mail adresinden yahut internetten bulacağınız diğer mail adreslerinden iletişime geçerek cevap gelmesini bekleyiniz yapmanız gereken bu kadar basit.

109 comments on “Komisyonla Kredi Verenler
 1. Gizli dedi ki:

  İzmirdeyim çok acil 10000 liraya ihtiyacım var doktorum senet imzalarım

 2. şükrü dedi ki:

  tuncay bey ben ankarada ikametgah etmekteyim acil nakit 10000 tl ya ihtiyacım var ödemede herhan gi bir sıkıntı olmayacaktır 24 ay veya 36 ay vadeli olarak ödemek istiyorum 4000 tl gelirim var bankalardan herhangi bir takibim yok yardımcı olursanız şimdiden teşekkür ederim cevabınızı bekliyorum olumda olsa olumsuzda olsa yinede ilginize teşekkür ederim.

 3. taner altın dedi ki:

  10.000 TL kredi ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim. İstanbul da ikamet ediyorum

 4. mustafa dedi ki:

  İyi günler son 1 aydır ssk sız çalışmaktayım aylık 1500 tl gelirim var aralıgın 10 unda sağlık sebeplerimden dolayı validemi ameliyat ve diğer dış borçlarımı ödeyebilmem için aylık 500 tl ödeyerek 5bin 7 bin tl arası kredi çekmek istiyorum bankalara başvurdum puanınız düşük ve ssk olması gerekiyor dediler yardımcı olursanız sevinirim.

 5. ZEKİ dedi ki:

  devlet memuruyum kredi limitiniz dolu diyor bankalar ve kredi çekemiyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz 50 bin tl komisyon ödeyebilirim kredi onaylanması durumunda

 6. tefo dedi ki:

  İyi günler banada acil 30 bin lazım istanbuldayım ben

 7. Ayşe dedi ki:

  Komisyon karşılığı kredi kullanmak istiyorum mail bilgilerimi bıraktım. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir