Çok Acil Kredi Çekmem Lazım

Çok Acil Kredi Çekmem Lazım

Bildiğiniz gibi hemen hemen herkes maddi sıkıntı çekiyor. Bu yüzden pek çok kişi para bulmak için her yolu deniyor. Eğer sizin de paraya ihtiyacınız varsa ve çok acil kredi çekmem lazım diyorsanız doğru yerdesiniz. Belki bu yazıyı okumadan önce eşinizden dostunuzdan para istediniz. Belki bütün bankalara kredi başvurusu yaptınız ama faydası olmadı. O zaman şimdi sıkı durun. Son yıllarda artık kredi almak isteyenler internet üzerinden yardım alıyorlar. Nasıl mı? İnternet üzerinden kredi verenler ilanlarını yayınlayarak yardımcı oluyorlar. Paraya ihtiyacı olanlar da bu ilanlara başvuruda bulunarak ihtiyaçlarını gideriyorlar.
Sizde çok acil kredi çekmem lazım diyorsanız kendi ilanınızı vererek kredi verenlere ulaşabilirsiniz. Öyle ki; artık sadece bankalar değil, pek çok kurum ve kuruluş da kredi veriyor. Hatta bunların yanı sıra şahıslar dahi bazı şartlar dahilinde kredi

ACİL KREDİ LAZIM

verebiliyorlar. Hatta banka ile sıkıntısı olanlar ve kredi alamayanlar bile bu kuruluşlar veya şahıslar sayesinde kredi alabiliyorlar. Eğer sizinde acil krediye ihtiyacınız varsa hemen yorum bölümünden ilanınızı oluşturarak yayınlayabilirsiniz. Aynı zamanda acil nakit verenler de ilanlarını ücretsiz olarak verebilirler. Ancak ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

24 comments on “Çok Acil Kredi Çekmem Lazım
 1. Eylem dedi ki:

  Merhaba,

  Bankadan kredi çekemiyorum acil 25.000 Tl Nakde ihtiyacım var (kredi kartı borçlarımı kapatmak için)

  Şahıs firmam var. aylık 1500 Tl ödeme yapabilirim

  2011yılında kara listeye düşmüştüm bu neden ile henüz kredi çekemiyorum..

 2. Uğur dedi ki:

  Acil 20 bin tl ye ihtiyacım var kredi kartı kredi hepsi üst üste geldiği için çok sıkıştım aylık 500 veya 750 tl ye kadar her ayın 5 de geri ödeyebilirim lütfen yardım

 3. Selçuk dedi ki:

  Merhabalar,
  Acil nakit 10.000 TL paraya ihtiyacım var kredi notum düşük olduğundan kredi çekemiyordum.düğün borçlarından kurtulamadım.Ayda 1000 TL şeklinde ödeyebilirim.

 4. Aycan dedi ki:

  Çok acil 20.000 tl krediye ihtiyacim var. Çalışıyorum aylık 1500 tl gelirim var. İki üç gün içinde bankalara ödemem var. Lütfen çok acil yardımcı olur musunuz. ?

 5. hasan hüseyin gedik dedi ki:

  Devlet memuruyum aylık net gelirim 3300 tl. İki ayrı bankada kredim var birleştirmek istiyorum eşimde çalışıyor. İkisini birleştirmem için 80000 tl ye ihtiyacım var aylık 3000 tl taksit ödeyebilirim. Bu şartlar altında bana kredi verebilecek kişiler irtibata geçerse sevinirim.

 6. Selim dedi ki:

  Acil 30 bin tly ihtiyacım var bana yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir