Kredi Veren Finans Şirketleri

Kredi Veren Finans Şirketleri

Günümüzde Kredi veren Finans şirketleri oldukça fazladır. Bankaların yanı sıra nakite ihtiyacı olanlara kredi veren kurumlar, insanların sıkıntılarını gideriyorlar. Ülkemizde son yıllarda oldukça popüler hale gelen bu durum karşısında sayısız kişi sıkıntılarından kurtuldu. Acil kredi veren finans şirketleri sayesinde bankadan kredi alamayanlar ihtiyaçlarını gideriyorlar. Üstelik uygun faiz oranları ve kolay ödeme imkanı ile kredi almak mümkün.Türkiye’nin neresinde olursanız olun kredi veren finans şirketlerini bulabilir, ihtiyacınız olan parayı alabilirsiniz.

Tüketicinin kredi almasının sebepleri arasında kredi kartı borcunu kapatma, etrafa olan borcu tek bir tarafta toplama gibi sebepler oluyor. Eğer sizin de acil paraya ihtiyacınız varsa kredi veren finans şirketleri ile irtibata geçerek kredi alabilirsiniz. Özellikle internet üzerinden kredi veren finans şirketlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, sayfamız üzerinden ilan vererek de bu şirketlere ulaşmanız mümkün. Yorum bölümüne sıkıntınızı anlatan yazınıza iletişim bilgilerinizi de ekleyerek finans şirketlerinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 >>>> Acil Nakit Para Lazım

Aynı zamanda kredi veren firmalar da ilanlarını ücretsiz olarak verebilir, sıkıntısı olanlara yardımcı olabilirler.

Kredi Veren Kuruluşlar

 • Toprak Mahsulleri Ofisi
 • KOSGEB
 • Tarım ve Kredi Kooparatifleri

Bankasız kredi veren kurumlar ile iletişime geçerken bir takım güvensizlik duyguları oluşabilir bu korkudan tamamen kurtulmak için kesinlikle kredi veren bu kurumlara önceden peşinat veya komisyon vermeyiniz.

62 comments on “Kredi Veren Finans Şirketleri
 1. erturul dedi ki:

  10.000 tl kredi lazım aylık taksitlerle ödeme yapabilirim.

 2. Gökhan Yıldız dedi ki:

  20.000 tl ye ihtiyacım var aylık 1000 tl ödeme yapabilirim

 3. gül dedi ki:

  Emekliyim acil 15000tl ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim

 4. Cihad dedi ki:

  Öğrenciyim kara listedeyim. 2000 TL ye ihtiyacım var bütün borçlarımı kapatmam için aylık 100 TL ödeme imkanım var yaz aylarının sonuna kapatmam bile söz konusu olabilir.

 5. tuba dedi ki:

  Merhaba 4 tane kredim var hepsini kapayıp tek bi yere borçlanmak istiyorum ve elime biraz nakit kalsın istiyorum, pttden alıyorum maaşımı, bu şekilde olduğunda maaşım karşılıyor krediyi, acil lazım lütfen yardım edin

 6. Sare dedi ki:

  Acil 10000 TL kredi lazım. Aylık taksitlendirme yapabilirim. Emekli maaşı çekmekteyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir