Acil Para Bulma Duası ile Toplu Para İsteyin

Acil Para Bulma Duası ile Toplu Para İsteyin

 Aslına bakarsanız, tam olarak böyle bir “para duası” bulunmuyor. Fakat, zor durumdan kurtulma, borçların ödenmesi, sıkışık olanlar için yeni kapılar açılması için “para bulma duası” internet üzerinde bulunan sayfalarda yer alıyor. Bu dualar ne kadar etkilidir, deneyen var mıdır bilinmez. Ancak, pek çok kişinin zor durumdayken, dualara sığındığı düşünülürse, mutlaka fayda sağlayanlar, zor durumlarından kurtulanlar vardır. Peki, umulmadık yerden para gelmesi için dua etmeden önce elinizden gelen her şeyi yaptığınızdan emin misiniz? Örneğin yeterince çalıştınız, fazla mesai yaptınız mı, çevrenizden borç talep ettiniz mi ya da bankalara giderek kredi talebinde bulundunuz mu? Her ne kadar duaların gücü tartışılmaz boyutlarda olsa da, siz elinizden geleni yapmadığınız, yeterli kadar çalışmadığınız zaman, etkili olmasını beklemek çok da doğru olmayacaktır. Hak etmek için yeterince çalışılmamış bir para, sıkıntılarınıza derman olmayacaktır. Bu durumda ne yapabilirsiniz?

acil para bulmak içi dualar

acil para bulmak içi dualar

Acil toplu para bulma duası ya da diğer zor durumlardan kurtulma dualarından birini sık sık okurken, bankalara kredi başvurusu yapabilir, çalışmıyorsanız iş arayabilir,çalıştığınız halde maddi kazancınız yeterli gelmiyorsa evden ek iş yaparak para kazanma için görüşmeler yapabilirsiniz. Evde geçirdiğiniz boş zamanlarınızı değerlendirerek, hem kıymetli vakit geçirebilir, hem de kazancınıza kazanç katabilirsiniz. Bu sayede borçlarınızı ödeyebilir, borçlarınızı ödedikten sonra da birikim taplayabilirsiniz. Zorda kalmamak ve birikim yapabilmek için de, en başından yatırımlarınızı sağlam yapmalı, harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Hesaplı alış verişler sayesinde, hiçbir zaman zor durumda kalmazsınız.

*Allâhu latîfun bi ibâdihî yerzuku men yeşâu, ve huvel kavîyyul azîz

*Allahümme ya Latifu ya Allah ya Kerimu ya Allah ya Ganiyyu ya Allah ya Fettah ya Allah ya Rezzak ya Allah

*Allahumme rabbena enzil aleyna maideten mines-semai tekunu lena îden li-evvelina ve ahirina ve ayeten minke verzukna ve ente hayrur-razigîn

*Allâhu latîfun bi ibâdihî yerzuku men yeşâu, ve huvel kavîyyul azîz

*Allahümme ya Latifu ya Allah ya Kerimu ya Allah ya Ganiyyu ya Allah ya Fettah ya Allah ya Rezzak ya Allah

Acil para için okunacak en etkili dualardan biri de VAKİA suresidir. Her gece yatmadan önce Vakia suresini okuyana Allah zenginlik verir.

Hesap yöntemi için bilgi almak isterseniz, forex şirketlerine başvurabilirsiniz. Bankalardan kredi alamadığınızda ya da yakınlarınızdan borç bulamadığınızda senetle borç para verenler ile çalışabilirsiniz. Bu kişiler ile anlaşma yaptığınızda, her ne kadar daha fazla ödeme yapmanız gerekse de, genel olarak tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılamış olursunuz. Geri ödeme planınızı daha makul seviyelerde tuttuğunuz takdirde de, hiç sıkışmadan borcunuzu ödeyebilirsiniz. Elbette bu dönem içerisinde acil para bulma duası ya da zor durumlardan kurtulma duası okursanız da, işleriniz daha kısa sürede yoluna girecektir. İnternet sayfalarından bu gibi beklenmedik yerden para gelmesi için dualara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir