Acil Para Lazım Nasıl Bulurum?

Acil Para Lazım Nasıl Bulurum?

Herkesin paraya ihtiyacı vardır değil mi? Hele ki, borçların üstümüze üstümüze geldiği anlarda para gerçekten en büyük ihtiyaç oluyor. Belki de artık etrafınızdan borç para istemekten sıkıldınız. Belki de bankalara kredi başvurusu yaptınız ancak sonuç alamadınız. Öyleyse sizin derdinizin dermanı burada. Acil para lazım nasıl bulurum diye düşünüp duruyorsanız artık düşünmeyin. Sayfamız üzerinden aradığınız parayı çok kısa sürede bulabilirsiniz.

Acil Para Bulmamız İçin Yapmamız Gereken 4 şey

Ekonomik şartlar günden güne zorlaşıyor. Bu durum günlük yaşantımızda da bazen ciddi sıkıntılar yaratabiliyor. Özellikle nakit para bulmakta zorlandığımız zamanlar olabiliyor. Kira, faturalar, günlük giderler derken ay sonunu getirmek bile mümkün olmazken, acil durumlarla karşı karşıya geldiğimizde para bulmak imkansız gibi görünüyor. Evlenmek istiyorsunuz ancak bu şartlar altında ev kurmaya yetecek kadar paranız yok. Kirada oturuyorsunuz uygun fiyata bir ev bulduğunuz ancak birikiminiz bunun için yeterli değil. Kendi işinizin patronu olmak istiyorsunuz fakat bunun için ekonomik gücünüz yok. Öğrencisiniz ve yurtdışı eğitiminizi tamamlamak istiyorsunuz ve acil paraya ihtiyacınız var. Doğum, hastalık gibi birçok benzeri durumlarda acil paraya ihtiyacımızın olması kadar normal bir durum yoktur aslında.

O zaman acil paraya ihtiyacımız olduğunda ne yapmalıyız?  Yazımızda acil para bulmamız için yapmamız gereken 4 şeyden bahsetmek istiyoruz.

 • BANKA KREDİSİ: Acil paraya ihtiyacımız olduğu dönemlerde ilk akla gelen yol hiç şüphesiz bankalardan kredi çekmek olacaktır. Birçok banka; ihtiyaç, konut, oto kredisi gibi geniş kredi yelpazesine sahiptir. Bu imkanlardan faydalanmak için, banka şubelerinden veya internet sitelerinden kredi detayları, faiz oranları, aylık ödeme planları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Size en uygun bankayı seçerek ihtiyacınız olan parayı temin edebilirsiniz.
 • FİNANSAL KURULUŞLAR: Skor yetersizliği, geçmiş dönemlere ait borçlardan dolayı kara listede olmak, istenilen kredi tutarı ile bankanın uygun gördüğü tutar arasında uyuşmazlık olması gibi nedenlerle bankalardan kredi çekemediğiniz durumlar olabilir. Bu durumda, bazı finansal kuruluşlardan destek alabilirsiniz. Bazı finansal şirketler belirli bir faiz oranı karşılığında sizin yerinize kredi çekebilir. İşlemler tamamlandıktan sonra size sadece aylık ödemelerini yapmak kalır.
 • SENET: Bir diğer yöntem ise, kredi danışmalık şirketlerinden senet karşılığı para almaktır. Aktif olarak bu işi yapan ve güvenilir bir şirket ile faiz ve vade konularında anlaşabilirseniz düzenlenen senet karşılığında ihtiyacınız olan nakde ulaşmış olursunuz.
 • TEFECİLER: Yukarıdaki yöntemlerden hiçbirisi size uymuyor ise, son bir çare kalıyor geriye. Tefeciler! İnternet üzerinde tefecilere ulaşmanız mümkün. Ancak, kişilerle yüz yüze görüşmeniz güvenirlilik açısından önemlidir. Faiz ve ödeme planı konusunda da dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Borç para verenler oldukça fazla olup, internet üzerinden bu kişilere yada kurumlara ulaşabilirsiniz. İstediğiniz miktarda parayı belli şartlar karşılığında anında almanız mümkün.
Eğer size de çok acil nakit lazımsa hemen yorum bölümünden ilanınızı oluşturarak para verenlere sesinizi duyurabilirsiniz. İlanlarınız ücretsiz olup, iletişim bilgilerinizi eklemeniz yeterli olacaktır.
ACİL 20 BİN TL LAZIM
Akara’da esnafım ve kendime ait iş yerim var. Yeni bir iş aldım ve o işimi devam ettirebilmem için bana çok acil 20 Bin TL lazım. Bankalardan almayı denedim fakat kredi çıkmadı. Bana yardımcı olabilecek olanlar lütfen ulaşsınlar. Ödemelerimi her ay düzenli olarak yaparım.
DEVLET MEMURUYUM ACİL PARAYA İHTİYACIM VAR
Konya’da yaşıyorum ve bir Devlet Kurumu’nda Devlet memuru olarak çalışıyorum. Şuanda gerçekten çok zor durumdayım. Acil 10 Bin TL’ye ihtiyacım var. Düzenli gelirim olduğu için borcumu rahatlıkla ödeyebilirim. Lütfen bana yardımcı olun.

93 comments on “Acil Para Lazım Nasıl Bulurum?
 1. Ümit dedi ki:

  Acil saat 5 e kadar 2000 yeleye ihtiyacım var ben Marmaris’in içmeler Mahallesi’n çalışmaktayım borcum var ve bugün 5 kadar ödemem gerekiyor lütfen bana yardım edin geri ödemesi her ayın 10 unda maaş alıyorum 500 tele aylık ödeme ile 4 ayda borcumu ödeyebilirim lütfen bana yardımcı olun

 2. Merve dedi ki:

  Acil 1000 liraya ihtiyacım var bugün gece olmadan bulmam lazım yoksa okul hayatım bitecek evden atılacağım lütfen yardim edin. Okul harcı ve kira ödemek için istiyorum. Muğla merkezde öğrenciyim. En geç aralık son gününde verebilirim. Nolur yardım edin.

 3. Serap evren dedi ki:

  Acil 30000tl ye ihtiyacim var bana dönerseniz sevinirim emekliyim aynı zamanda çalışıyorum

 4. Murat dedi ki:

  Merhaba İstanbul Beylikdüzü’nden yazıyorum özel sektörde çalışıyorum bankadan kredi çekemiyorum acil 20.000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olacak kişilerden dönüş bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir