uygun.mobi Şikayetleri

uygun.mobi Şikayetleri

Bankalar aracılığı ile kredi almak zorlaştıkça ve acil nakit ihtiyacı olan insanların mevcut ihtiyaçlarını gidermek amacı ile arayışları arttıkça söz konusu olan bu durumu paraya çevirmek isteyen ve hiç de iyi niyetli olmayan bazı yerler bahsi geçen insanlar ile iletişime geçerek uygun şartlarda kredi vereceklerine bilgi vermekte daha sonra deyim yerinde ise bu kişileri dolandırarak haksız kazanç elde etmektedir. Anlatılmakta olan bu yerler son yıllarda o kadar hızlı bir şekilde yayılmıştır hemen hemen herkes u yerlerden gelen kısa mesajlar, telefon çağrıları, ilanlar ya da e postalar ile karşılaşmış ve ne yazık ki pek çoğu da bu kişilere inanarak dolandırılmıştır. Son zamanlarda bu konuda adı en çok duyulan yerler arasında uygun.mobi sitesi ve uygun.mobi şikayetleri gelmektedir.

Bahsi geçen bu yer de belli başlı kanallar ile insanlarla iletişim kurmakta ve onlara uygun şartlar dahilinde kredi vereceklerini taahhüt etmektedir. bu durumun bir dolandırıcılık sistemi olduğunu anlayan kişilerin varlığından söz etmek mümkün olmak ile beraber ne yazık ki kredi notu düşük olan, sicili kötü ya da kara listede ismi bulunan, belli bir geliri olmayan ya da gelirlerini belgeleyemeyen, icralık borçları olan ya da başka başka yerlere kredi borçları olan kişiler nakit ihtiyaçlarını gidermek adına bu yerlere güvenmekte ya da bir umut ışığı sunmakta oldukları için güvenmek istemektedir.  Bu durumdan dolayı da hemen hemen her yerde bu durumdan mustarip olan kişileri ve  uygun.mobi ile alakalı şikayetlerini görmek mümkün olmaktadır.

Uygun mobi Abonelik İptali

Bu konu ile alakalı olarak yapılmakta olan şikayetlerin başında cep telefonlarına gelmekte olan kısa mesajlara yanlışlıkla dokunulsa dahi hiçbir onay ya da beyan beklenmeksizin abone olunduğu ve direk olarak cep telefonu faturasın yansıyacak olan bir abone ücreti kesildiği ve bu tutarların gerçekten kayda değer meblağlar olduğudur. Yanlışlıkla abone olan ve ödemeyi de yapmış olan kişilerin belirttiği bir başka detay de geri çıkmak için hiçbir şekilde yol ya da yöntem bulamadıklarıdır. Anlatılan bu durum oldukça fazla kişinin başına gelmek ile beraber size tavsiyemiz bu şekildeki bilgilendirmelere itibar etmemenizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir