Banka Dışında Para Bulma

Banka Dışında Para Bulma

Bankalara ödeyemediğiniz borçlarınızdan dolayı hacizlik iseniz, hangi bankaya giderseniz gidin yada hangi bankanın WEB sitesinden başvuruda bulunursanız bunun TC kimlik numaranızı paylaştığınız anda red kararı gelmektedir. Kredi notunuz düşük ise, yine kredi başvurunuza olumlu yanıt vermez. Ama kredi notunuzdan dolayı kredi çekemiyorsanız, finans danışmanlarından yardım alabilirsiniz. Finans danışmanlarının anlaşmalı oldukları bankalardan sizin adınıza kredi çıkartabilirler. Kredi notunuzu yüksek gösterip kredinizini onaylatabilmektedirler. Tabi sizin talep ettiğiniz miktara göre belirledikleri komisyon karşılığında. Krediniz onaylandıktan sonra sizden bu komisyonu talep ederler.

Komisyon Karşılığı Kredi Çıkardan Danışmanlık Şirketleri

 

Finans danışmanlarına internet sitelerindeki ilanlarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  Banka dışında sizin nakit ihtiyacınızı karşılayacak bazı kredinizibizcekelimsizodeyin.com gibi güvenilir yerler var. Ama bu konuda herkese güvenmeyin. Çünkü sizin bu durumunuzdan yararlanmak isteyen insanlarında olabileceğini unutmayın. Evet bankalardan bir çok insanın hacizlik olmasından dolayı Tefeciliğin de yaygınlaştığını görüyoruz yada duyuyoruz. Bu kişiler size ihtiyacınız olduğunuz parayı verebilirler. Ama verdikleri paranın üzerine yüksek faiz oranları koymaktadırlar.

banka dışı para bul

banka dışı para bul

Bankalar gibi yüksek vadelerde kredi vermezler. Daha kısa vadelerde paranızın tümünü ödemenizi isterler. Her ödemeniz karşılığında size senet imzalatırlar. Hatta yüksek limitlerde sizden teminat da isteyebilirler. Yani üzerinize kayıtlı bir mülk yada araç gibi. Böylelikle kendilerini garantiye almaya çalışırlar. Bu tür yerlerden alacağınız parayı zamanında ödeyebileceğinize inanıyorsanız çekebilirsiniz. Ama ödeme zorlukları çekeceğinizi düşünüyorsanız hiç bu riske girmeyin. Çünkü ödenemeyen borçlarınıza daha çok faiz işleyerek sizi zor durumlara sürükleyebilirler. Ya da yüksek limitli bir kredi kartınız var ise, limitiniz dahilinde olan miktarı nakit paraya çevirebilirsiniz.

Kredi Kartına Nakit Veren Firmalar Var

Kredi kartınıza taksitli mal satışı yapmış gibi gösteren bazı firmalar var. Bu firmalar 12 taksitli bir satış yapılmış gibi göstererek, size nakit para verebilirler. Belirli bir komisyon karşılığında. Sizde sadece kredi kartınızın taksitlerini ödersiniz. Nakit paranız ile ihtiyacınızı karşılarsınız. Bu tür yerler genellikle toptan eşya satan mağazalarda yada teknoloji ürünleri satan mağazalarda bulabilirsiniz.

2 comments on “Banka Dışında Para Bulma
  1. ALİ OSMAN dedi ki:

    Banka dışı kredi lazım nasıl bulurum?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir