Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin

Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin

Yeni kredi portföyleri ile müşterilerine farklı fırsatlar sunan firma 2014 den 2018 e kadar en güvenilir ve önden peşinat istemeden işlem yapan firmalar arasında öncü konumdadır. Sayfanın en aşağı kısmında iletişim adresinden hemen ulaşabilirsiniz.Acil nakite ihtiyacınız varsa, bankalardan kredi çekmekte zorlanıyorsanız, bankaların kredi çekmekte zorlanıyorsanız, bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Bilindiği gibi bankalar artık eskisi kadar kolay kredi vermiyorlar. Bankalardan kredi alabilmeniz için pek çok koşulu yerine getirmeniz gerekiyor. Bu koşulları sağlayamazsanız, kredi çekebilmeniz neredeyse imkansız. Üstelik bu koşulların başında da kredi notu puanı geliyor. Yeterli puana sahip değilseniz, şansınız bulunmuyor. En azından, tek başınıza başvuru yaparak, kredi alabilme şansınız bulunmuyor. Bu gibi bir durum ile karşı karşıyaysanız ve acilen nakit para bulmanız gerekiyorsa, kredinizi biz çekelim siz ödeyin diyen kişiler ile çalışmayı düşünebilirsiniz.

Biz kredinizi çekelim siz ödeyin diyen kişiler nasıl çalışıyor. Bu kişiler komisyon karşılığında kredi verenler olarak da biliniyor. Bankalardan kredi çekemediğinizde, aracıları sayesinde, bankalara sizin adınıza başvuru yapıyorlar. Bu sayede işlemleriniz daha hızlı gerçekleşmesinin yanı sıra, sonucunuzun olumlu olma ihtimali de oldukça yüksek. Üstelik bankalardan kredi alamadığınızda da herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Yani oldukça adil bir alış veriş. Talep ettiğiniz nakit miktarını belirtiyorsunuz, onlar sizin adınıza kredi çekiyorlar. Yalnız bu noktada dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta bulunuyor.

biz kredinizi çekelim siz ödeyin

biz kredinizi çekelim siz ödeyin

Biz kredinizi çekelim siz ödeyin diyen kişiler ile çalışmak istiyorsanız, talep ettiğiniz nakit miktarını iyi ayarlamalısınız. Çünkü bu kişiler komisyon taleplerini, size çektikleri kredinin içerisinden alıyorlar. Yani sadece ihtiyacınız olan kadar nakit miktarı isterseniz, bu sizi zor durumda bırakacaktır. Çekilen kredinin içerisinde komisyon oranı düşülürse, kalan miktar size yeterli gelmeyebilir. Bu yüzden bu kişilerle görüştüğünüzde, çekilen kredinin içerisinde lacakları miktarı öğrenerek, krediyi ona göre ayarlamanızda fayda olacaktır. Eğer bu sıkıntıyı halletiyseniz, kalan işlemler ise, oldukça kolay.

Biz kredinizi çekelim siz ödeyin diyen kişiler ile kredinizi çektikten sonra, komisyon oranınızı ödüyorsunuz ve bu kişiler ile başka bir bağlantınız kalmıyor. Tek yapmanız gereken ise bu noktadan sonra, bankada vadelendirilen kredinizin ödemelerini düzenli olarak yapmanız. Ödemelerinizi düzenli olarak yapmaya devam ettiğiniz takdirde de, kredi notu puanınız hızla yükselecektir. Daha sonrasında da krediye ihtiyacınız olursa, kredi notu puanınız düzenli ödemeleriniz sayesinde yükseleceği için, aracıya ihtiyaç duymadan kendi kredinizi komisyonsuz olarak çekebilirsiniz.

Kaynak: http://www.bizkredinizicekelim.net

2 comments on “Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin
  1. levent demir dedi ki:

    Bir ilaç firmasında mümessil olarak çalışıyorum. Şuan gelirim yaklaşık 2.200 TL civarında. Aralık ayı sonundan itibaren primlerimle birlikte 3.500 TL civarına gelecek.Dağınık olarak kredi kredi kartı ve gsm şirketlerine toplamda 30.000 TL borcum bulunuyor. Ve bu borcumdan dolayı da şuan 6 icra dosyam var. Bir tanesi şuan maaşımdan icraya girmiş durumda.

    Hayatımı yeniden bir düzene koyabilmem için bana yardımcı olmanızı bekliyorum. Neredeyse bu borçlar yüzünden bunalım aşamasına gelmiş durumdayım.Yardımlarınızı bekliyor, iyi günler diliyorum.

  2. hasan dedi ki:

    3 ay sonra düğünüm var 10 tl ye ihtiyacım var 3ay taksitle ve 3çü ay tamamı nı kapatmak şartıyla 10 bin istiyorum ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir