Borçlarınızı Tek Bankada Birleştirin

Borçlarınızı Tek Bankada Birleştirin

Borç birleştirme, eşitli bankalara olan borçların tümünü bir bankaya geçirme olarak bilinmektedir. Bu sebepten ötürü bunun adı borç transferi kredisi olarak da bilinmektedir. Borç transferi, diğer bankalara olan borçlarınızın tamamının belirleyeceğiniz bir banka tarafından kapatılmasını ve ardından sizin seçmiş olduğunuz bankaya borçlanmanız anlamını taşımaktadır. Bu sebepten ötürü borç transferi kredisinde faiz oranları biraz da olsa değişiklik göstermektedir. Her bankanın ayrı ayrı belirlenmiş olmak üzere bir borç transferi kredisi bulunmaktadır. Çok fazla bankaya borcunuzun olması zaman zaman sizi zorlamaktadır. Hatta vatandaşlar kimi zaman hangi bankalara kredi borçlarını olduğunu dahi unutmaktadırlar. Bu sebepten ötürü borç transferi kredisi işe yarar bir uygulama olarak dikkat çeker.

Borç birleştirme

Borç birleştirme

Borç Birleştirme Kredisi Veren Bankalar

Borç kapatma kredisi her banka için farklı bir prosedürde uygulanmaktadır. Finansbank’ ın borç transferi kredisinde aylık 1,20 TL oranında başlayan kredi faiz oranından faydalanabilir ve bu sayede borçlarınız tek bir banka altında birleştirebilirsiniz. Bunun dışında Finansbank’ da konut kredisi ya da ek hesap borçlarınız ne yazık ki transfer olmamaktadır. Ancak ihtiyaç ve taşıt kredilerinde transfer söz konusudur

Odeabank’ da borç transferi sağlayan bankalar arasındadır. Bankaların birçoğu müşterileri bünyelerinde toplamak için kredi faiz oranlarında düşüş yapmaktadırlar. Bu banklardan bir tanesi de Odeabank olarak dikkat çekmektedir. Odeabank’ da 20.000 TL tutarındaki bir kredi için 1,55 TL.’ lik faiz oranı ile kredi almanız da mümkün kılınmıştır. Alık taksit oranı ise 767 lira civarında seyretmektedir. Bu kredi tipinde de 36 aya varan vade imkanından faydalanmanız mümkündür.

Şekerbank’ da borç transfer kredisi veren bankalar arasında bulunmaktadır. Çiftçiye sağlamış olduğu destekle bilinen Şekerbank, 100.000 TL’ ye kadar borç transfer kredisi sağlayabilmektedir.  1,48 TL’ lik bir faiz oranı söz konusudur ve aynı zamanda 36 aya varan vade imkanı da sağlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir