Borç Para Veriyorum

Borç Para Veriyorum

Borç paraya ihtiyacı olan kişiler ile irtibata geçerek gerekli durumları görüşmek söz konusu olabilmektedir. Bankalardan kredi alamayan veya bankaların listesinde olan kişiler ile iletişime geçebilirim. Bu ödemelerde gerekli olan bütün unsurları kullanmak da mümkündür. Borç almak isteyen kişiler ile bu şekilde konuşmam mümkün olmaktadır. Bankalar kredi verirken birtakım düzenlemelere ihtiyaç duyar. Kredi notu bu aşamada çok önemlidir.

Kredi notu almak isteyen kişilerin Findeks üzerinden işlem yapması mümkün olmaktadır. Findeks ile öğrenilen kredi notunun düşük olması durumunda bankalardan kredi almak son derece zor olmaktadır. Siz de benden borç para alarak en uygun vade ve faiz oranlarını kullanabilirsiniz. Bu ödemelerde gerekli olan bütün işlemler hızlı bir şekilde düzenlenmektedir.

İstanbul,Ankara,İzmir,Antalya,İzmit,Adana,Konya Borç Para Veriyorum

Ödemelerin sürekli bir durumda olabilmesi için borç para alınan kişilerin bir sözleşme ile bu işlemi belgelemesi gerekir. Ödeme planlarında her zaman bütçelere uygun bir düzenleme yapılır. Bu ödeme planlarında yer alan faiz oranları ve vade imkanları ile birlikte gerekli olan işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

17 comments on “Borç Para Veriyorum
 1. Borç Para Arıyorum dedi ki:

  Acil 10000 TL ye ihtiyacım var irtibata geçerseniz sevinirim..

 2. özgür dedi ki:

  Merhaba kendimle alakalı bilgilendirmede bulunayım , Haşere ilaçlama konusunda tecrübe sahibi biriyim , Teknoloji bakanlığının sunduğu Kosgeb küçük ve orta ölçekli sanayi geliştirme ve destekleme idaresi başkanlığı ‘ nın Girişimci  eğitiminden yararlandım , hibe 50.000 ytl veya 100.000 ytl 3 yıl sonra faizsiz geri ödemeli projeleri var , iş yeri açıp masraflarımı beyan etmem durumunda tahmini max. ( 2 Ay ) içerisinde girişimci desteği olarak bana ödüyor , severek yapmakta olduğum bu işi , iş verenliğe taşımak gayreti ve becerisine sahibim Yeni iş yeri kurulum , techizat ve işletme giderlerim için 20.000 ytl.

 3. ERTUĞRUL dedi ki:

  acil 7.000 tl kredi almam gerekli aylık 500 olarak ödeyebilirim özel sektördeyim

 4. Bayram dedi ki:

  Özgür kardeş aynı durumdayız. Nasıl olacak bu işler

 5. Haluk dedi ki:

  öğrenciyim acilen 1500 tl ye ihtiyacım var 1.100 tl her ay elime para geçiyor kısa sürede öderim

 6. Sezer dedi ki:

  Merhaba,
  12.000TL’ye ihtiyacım var. Özel bir sektörde çalışıyorum düzenli olarak 500TL geri ödeme yapabilirim. Şartlarınız nedir?

 7. Burhan dedi ki:

  Kendi isimle uğraşıyorum paraya ihtiyacım var kısa sürede geri ödeme yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir