Acil Para Lazım Tefeci Arıyorum

Acil Para Lazım Tefeci Arıyorum

Acil para lazım tefeci ile çalışamadan önce, diğer acil nakit bulabileceğiniz yöntemleri deneyebilirsiniz. Bu yöntemlerin başında, müşterilerine düşük faiz ve uzun vadeli kredi imkanı sunan bankalar yer alıyor. Bankalardan kredi çekerek, tüm acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik bankalar maaş müşterilerine özel sundukları kampanyalarla neredeyse sıfır faiz ile bu imkanlardan faydalanmanızı sağlıyorlar. Fakat, bankalardan kredi almak sanıldığı gibi kolay değil.

Bankalar geçmiş yıllarda müşterileri olan, olmayan herkese rahatlıkla kredi verebiliyorlardı. Bu yüzden zor durumda kalan çok fazla kişi olduğu olduğu için, belli koşullar getirildi. Bu koşulları sağlamayanlar da maalesef acil para lazım tefeci arayışı içerisine girmek zorunda kaldılar.

SENETLE PARA VEREN TEFECİLER

para arayan adam

para arayan adam

Senetle para veren kuyumcular çalışma prensibi olarak, bankalarla benzer yöntemleri kullanırlar. Bu yöntemlerin başında da ödeme koşulları gelir. Borcunuza karşılık geri ödemeyi vaat ettiğiniz ay kadar senet hazırlanır. Sizde borcunuza karşılık bu seneti imzalayarak, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılarsınız. Fakat, bu noktada bilmelisiniz ki, senetle borç para veren tefeciler bankalardan biraz daha yüksek faiz uygularlar. Bu yüzden aldınız borç ile ödediğiniz rakam arasın fark olacaktır.

BORÇ VERECEK TEFECİ ARIYORUM

 

Geri ödemenin düşünüldüğü vaade de borca uygulanacak olan faiz oranını etkileyecektir. Bu yüzden tefecilerden senetle borç para alırken bütçenizi bu koşullara göre düzenlemeyi ihmal etmeyin. Senetlerinizi ise, vaadesi gelip, ödeme yaptığınızda geri alabiliyorsunuz. Senet imzalamadan önce, zor durumda kalmamak için senet nasıl yazılır ile ilgili de bilgi edinmeyi ihmal etmeyin.

Acil para lazım tefeci nerden bulabilirim diyorsanız, artık her konuda olduğu gibi, bu konuda da internet ortamında araştırma yapmanız gerekir. Bu şekilde ticaret yapan kişilerin mevcutta belli bir adresleri yoktur. Tek bir tefeci ile görüşmek yerine, bir kaç kişiden teklif almak çok daha akıllıca olacaktır. Acil paraya ihtiyacınız varsa ve tefeciler ile çalışmak istiyorsanız bize yazabilirsiniz.

Yaşadığınız şehri, talep ettiğiniz miktarı, geri ödeme yapmayı planladığınız vadeyi ve size ulaşabileceğimiz bir iletişim bilgisini eklediğinizde, bu ticaret için uygun bir aday olduğunuz düşünülürse en kısa zaman içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

9 comments on “Acil Para Lazım Tefeci Arıyorum
 1. şule dedi ki:

  7 bin TL nakit ihtiyacım var aylık bin tl olarak ödeme yapabilirim acil dönüş sağlar mısınız?

 2. Ferit dedi ki:

  23.000 bine ihtiyacım var ayda 1.300 tl ödeyebilirim

 3. Furkan dedi ki:

  Acil 1500 tl lazım mart 15 ödemek şartıyla istiyorum. İkamet adresim Konya

 4. şahin dedi ki:

  merhabalar istanbulda yaşıyorum acil 50,000 tl ihtiyacım var geri ödemesini faiziyle 8 ay ila 24 ay arası yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim .

 5. Oktay dedi ki:

  Acil 25000 tl yardımcı olursanız sevinirim

 6. Feridun dedi ki:

  Acil 40000 TL ihtiyacım var devlet memuruyum kredi puanın düşük olduğu için kredi çekemiyorum

 7. umut dedi ki:

  Acil 20 000 tl ye ihtiyacim var yardımcı olunursa çok sevinirim

 8. Mustafa dedi ki:

  Acil 10.000 TL para lazım taksitle

 9. Harun dedi ki:

  Merhaba ben 4250 lira maaş alan bir TSK mensubuyum acil 20000 ihtiyacım var Kilis’de yaşıyorum aylık 1000 lira ödeyebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir