Bana Kredi Çıkmaz Demeyin Şansınızı Deneyin

Bana Kredi Çıkmaz Demeyin Şansınızı Deneyin

Bana kredi çıkmaz deme;Kim demiş bana kredi vermezler diye, çalışıyorum evim var arabam var tabiki vericekler!.. demeyin.. çünkü bankaların prosedürleri çok farklı, kime çıkıp kime çıkmayacağını keşfedemiyoruz.

Evin araban olur ama ödemelerin düzenli olmaz, sabit tek gelirin olur, borcuna sadık kalıp ödemelerin düzenli olur.. aslında her şey bizde bitiyor. Ödemelerimiz nasıl? Siz yaparım yatırırım öderim dersiniz, bir bakarlar sistemde bol riskli bir kkb (kredi kayıt bürosu) direk eksi puan. Puanınızı yükseltmek sizin elinizde amaç sadece kullandığınız o borcu düzenli ödemek.

Bana Kredi Çıkmaz Deme

Baktığınız zaman bankanın verdiği krediyi komşunuza sorsanız ‘ aaa bende de yok ‘ der. Bankayı bir arkadaş olarak görüp ona göre davranmanız , işte bu yüzden olur yada olmaz demeyin ve en yakınınızdaki şubede şansınızı deneyin…belki de bunun ucunda sizi ve bankayı memnun edecek bir sonuç vardır. Kim bilebilir.

Emin olun ki banka çalışanları müşterilerine çok sıcak ve yakınlar, eğer ki kendinizde ödeme yapacak potansiyeli görüyor iseniz onlara kendinizi tanıtın…

One comment on “Bana Kredi Çıkmaz Demeyin Şansınızı Deneyin
  1. Tugce dedi ki:

    Acill 20.000 TL lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir