Senet Karşılığı Borç Para Veren İkrazat Firmaları

Senet Karşılığı Borç Para Veren İkrazat Firmaları

Senet karşılığı borç para veren ikrazat firmaları ile faktoring firmalarının birbirinden ayıran tek nokta, ikrazat firmalarının şirket değil, şahıs firmaları olmalarıdır. Bilindiği gibi faktoring firmaları, kişilere ve şirketlere, senet karşılığında kredi veren firmalardır.

Bankalardan kredi alamadığınızda, bu firmaları ile çalışmayı düşünebilirsiniz. Fakat bir firma ile çalışmak istemiyorsanız, daha güvenli olması için şahıslar ile çalışmak istiyorsanız, senet karşılığı borç para veren ikrazat firmaları ile çalışmayı düşünebilirsiniz.

Bankalardan kredi alabilmek eskisi kadar kolay değil. Özellikle de mevcutta bir borcunuz bulunuyorsa, bankalardan kredi alma şansınız neredeyse bulunmuyor. Bu yüzden de diğer seçenekleri tercih edebilirsiniz. Faktoring firmaları çok daha fazla evrak talebinde bulunabilmektedirler. Bu sebeple senet karşılığı borç para veren ikrazat firmaları ile çalışmayı düşünebilirsiniz. Bu firmaların adreslerine internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, sitemizde yer alan diğer faktoring başlıklı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Senet karşılığında, faizle kredi alarak, acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Gerekli araştırmalarınızı yaptıktan sonra, firmalar da sizinle ilgili bazı araştırmalar yapıyorlar. Bu araştırmalar sonucunda olumlu sonuç çıkarsa, kısa süre içerisinde size dönüş yapıyorlar ve kredinizi alıp hemen kullanabiliyorsunuz. Senet karşılığı borç para veren ikrazat firmaları genel olarak büyük şehirlerde bulunuyor.

7 comments on “Senet Karşılığı Borç Para Veren İkrazat Firmaları
 1. ÜNAL KOÇ dedi ki:

  Senetle kefilsiz 5000 TL arıyorum geri ödeme aylık periodlarla yaparım lütfen mail adresinden tarafıma ulaşınız.

 2. Ercan dedi ki:

  İzmir’de tekel bayii işletmecisiyim kredi puanım çok düşük olduğundan kredi çekemiyorum çok acil senetle 50 bin TL ye ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz?

 3. cengiz dedi ki:

  İyi günler senetle kredi için müracaat ettim acil 70.000 TL para lazım lütfen bana ulaşabilir misiniz?

 4. evren dedi ki:

  Merhaba çok acil senetle paraya ihtiyacım var 35.000

 5. timucin dedi ki:

  İş yeri açmak için 20,000 TL ye ihtiyacım var 8 ay içinde tamamını kapatabilirim geri

 6. ali dedi ki:

  Merhabalar iyi günler, ben üniversite öğrencisiyim ve yurt ödemelerimi yapamadım 2 ay, bu ayda ödemezsem atılma riskim var, bu yüzden acele 500 tl civarı lazım fazlası değil, taksit taksit öderim size, elime her ay 300 TL filan geçiyor, olmadı yazın çalışır öderim her türlü, lütfen sizden cevap bekliyorum…

 7. İbrahim dedi ki:

  Merhaba 25000 tl ye ihtiyacım var senet karşılığı aylık ödeme ile borç almak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir