Acil Para Lazım Diyenler için Borç ve Kredi

Acil Para Lazım Diyenler için Borç ve Kredi

Acil para lazım ne yapabilirim diye düşünüyorsanız, hemen paraya da ihtiyacınız varsa akrabalarınızdan ya da eş ve dosttan borç para alabilirsiniz. Annenizden, babanızdan, eşinizden, arkadaşlarınızdan borç para almanız ve acil ihtiyaçlarınızı gidermeniz gerekiyor. Yakın bildiğimiz insanlardan mesela eş dosttan para istememiz zor zamanlarımızı bu dar geçitten kurtulmamıza yardımcı olur. Yardımlaşmak çok önemlidir. Eğer onlarında imkanları dahilindeyse tabi ki yardım edeceklerdir. Eğer çok fazla borcumuz var ise  bir kaç arkadaştan para talebinde bulunabilirsiniz.

Acil Para Lazım Nasıl Bulurum?

Eğer işiniz yoksa bir iş bulup çalışmayı deneyebilirsiniz. Kendinize ek işler bulup çalışabilir ya da yapabilirsiniz. Paraya hemen ihtiyacınız varsa iş yapmak istiyorsanız elinizden ne geliyorsa onu yapabilirsiniz. Bir şirket yetkilisi ile konuşup iş konusunda anlaşabilirsiniz. Bir aracı sayesinde bankalarla iş yapma fırsatı olabilir. Bununla beraber yabancılara rehberlik yapabilirsiniz. Makale yazabilir, gazetelerde yada dergilerde editörlük yapabilir ya da eliniz bazı işlere yatkınsa el işi dantel küpür örgü de yapabilecekleriniz arasındadır.

para sayma

para sayma

Acil ihtiyaç kredisi de alabilirsiniz. Zor durumda kaldıysanız hemen ödemeniz gerekiyorsa alabilirsiniz. Bankalar ihtiyaç kredisi anında veriyorlar. Talepsiz, kefilsiz, faiz oranı düşük, evrak olmadan, dosya masrafsız kredi veren bankalar da mevcuttur. Bankalara başvurarak hızlı  ve bütçenize uygun kredi alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bankalara başvururken acil değil hızlı ve uygun ve çok büyük avantajlar sunan bankalara gidip o bankalarla görüşebilirsiniz.

One comment on “Acil Para Lazım Diyenler için Borç ve Kredi
  1. ömer dedi ki:

    50.000 TL lazım. Borcum yok. Maaş:7000 TL. Yer Antalya. Kredi alamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir