Acil Tefeci İstanbul

Acil Tefeci İstanbul

Bankalardan çeşitli nedenlerden dolayı kredi alamayan kişiler başka kredi veya nakit para bulma yöntemlerini tercih etmektedir. Bunlar arasında tefeciler de bulunmaktadır. İstanbul’un hemen hemen her ilçesinde bulunan tefeciler ile iletişime geçerek acil nakit ihtiyaçlarınızı çözebilirsiniz. Nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişiler genelde bankaya gitmektedir. Ancak bankalar her zaman kredi vermemektedir. Kredi notu kriterinin gelmesiyle birlikte de özellikle kredi notu düşük olan kişilerin başvuruları reddedilmektedir. Başvurusu reddedilen kişiler ise nakit problemlerini çözmek için alternatif kredi bulma ve para bulma yöntemlerini tercih etmektedir.

Tefeciler genel olarak iki türde kredi vermektedir. Bunlar senetle veya komisyonla kredi yöntemleridir. Kredi yöntemleri arasında son dönemlerde en fazla tercih edilen seçenekler de bunlardır. Senetle kredi işlemlerinde klasik olarak borç para alını ve senet üzerinden anlaşma sağlanır. Senetle alınacak olan kredilerde belirlenen faiz oranları ise yasal çerçevede uygulanmaktadır. Bankalarda uygulanan senet oranları ne ise o faiz oranlarına göre bir ödeme sistemi oluşturulmaktadır.

para lazım tefeci

para lazım tefeci

İstanbul’da bulunan tefeciler ile iletişime geçerek her türlü nakit sorunlarınızı çözebilirsiniz. İşlemlerinizi de hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sayede bankaların yoğun evrak trafiğine gerek kalmadan elden veya hesaba aktarmalı olarak kredinizi alabilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin çoğu yerinde tefeciler hizmet vermektedir.

Tefeci Lazım İstanbul BUL

 

Ev hanımları, öğrenciler, emekliler, maaşında icra olan kişiler, kara listede bulunanlar acil olarak kredilerini alabilmektedir. İstanbul’da istediğiniz her yerde tefeci bulmak için sitemizden bilgileri takip edebilirsiniz. İstanbulda acil tefeci bulmak için Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Kadıköy, Bağcılar, Üsküdar, Kartal,Pendik ve Bahçeli evler semtleri biraz daha avantajlıdır. Bankalardan alınacak olan kredilerin özelliklerine göre kredileri de tefeciler de bulmanız mümkün. Ödeme takvimlerinin isteğe göre yapılmasından dolayı bazı memurlar ve kredi notu iyi olan kişiler bile bu yöntemi seçebilmektedir. Çünkü bankalardan istenen krediler çok hızlı bir şekilde hesaba aktarılamayabilir.

İstenilen kredi miktarına göre bir değerlendirme yapılmaktadır. Daha sonra bir ödeme planı oluşturulur ve belirlenen faiz oranı üzerinden ödeme sistemine geçilir. Taksitlerin geciktirilmesi durumunda yasal olarak belirlenen sınırlar çerçevesinde borç üzerine genel gecikme faizi uygulanmaktadır. Tefeciler güvenilir olduğuna ve işlerini iyi yaptığına emin olunuz. Bunun için detaylı bir araştırma yapabilirsiniz.

5 comments on “Acil Tefeci İstanbul
 1. Fatih dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var

 2. yasar demirhan dedi ki:

  6000 senetle para istiyorum

 3. yılmaz dedi ki:

  Senetle 2000 tl ihtiyacım var. İletişime geçerseniz sevinirim

 4. cemil dedi ki:

  Kamu çalışanıyım, senetli para almak istiyorum mail adresinden iletişime geçebilirsiniz

 5. Habip dedi ki:

  Ipotek edebilecegim evim var nakde ihtiyacim var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir