Kredi Notu Düşüklere Kredi İmkanı

Kredi Notu Düşüklere Kredi İmkanı

Kredi notu bizim finansal karnemiz diyebiliriz. Bireyin kredi geçmişine dayanarak çeşitli analizler neticesinde çıkarılan sayısal bir ifadedir. Finans, reel sektör ve bireyler referans olarak bu kredi notunu kullanır. Geçmişe dayanarak çeşitli analizler tamamen kredi ve ya kredi kartı kullanımında ödemeleriniz ne denli düzenli yaptınız, dosyanızın takibe düştü mü, fatura ödemeleriniz düzenli mi gibi verilerden oluşmaktadır. Eğer daha önce bankadan kredi almış ve ödemelerinizi yapmışsanız kredi kartınızın aylık ödemelerini el verdiğince düzenli yapıyorsanız, adınıza olan tüm faturaları da her ay ödüyor geciktirmiyorsanız kredi notunuz yüksek olur ama bunların tam aksi bir durum sergiliyor ödemelerinize dikkat etmiyorsanız kredi notunuz düşük olur ve düşer.  Kredi notunuz da düşüş yaşanır ise de banka size kredi verme ya da kredi kartı verme işlemlerin durdurur.

Eğer yukarı da sıraladığımız durum ile karşı karşıya kalmışsanız kredi alamıyorsanız kredi notu düşüklere kredi imkanı var.  Öncelik ile bazı bankalar memur veya emekli olan kişilerin aylık maaş sınırlaması 2.500 ve 3.000 arasındaysa kredi notu durumuna bakmaksızın 10.000 TL ihtiyaç kredisi veriyor. Maaşınız bu denli yüksek değil ise de senetle kredi yolunu deneyebilirsiniz. Senet ile kredi sisteminin bankalardan farklı yoktur. Bankalar da olduğu gibi alacağınız paraya faiz uygulanmaktadır. Faizler çok yüksek değil neredeyse banka ile aynıdır. Ayrıca aldığınız parayı aylık ödemeler yaparak vadelere bölebilirsiniz. Senetle kredi sisteminden yararlanan onlarca kişi var sizde bunlardan birisi olabilirsiniz. Senet ile kredi nereden alabilirim diye düşünüyorsanız senetlekredi.org adresine tıklayarak hızlı şekilde çözüm bulabilirsiniz.  Kredi notum düşük nereden para bulabilirim, eş dost borç verir mi derdinden anında kurtulun.

Kredi notu düşüklere kredi imkanından yararlanmak için üst metinde sıraladığımız alternatif yolu izleyebilir ve aylık dönemleri geldiğinde borcunuzu düzenli öderseniz herhangi bir maddi ve manevi problem ile de karşılaşmazsınız. İhtiyacınız her ne olursa olsun önemi yok çözüm yolu bu denli kısa lafı uzatmadan ertelemeden beklemeden ve zaman kayıp etmeden kredinizi alın.

3 comments on “Kredi Notu Düşüklere Kredi İmkanı
 1. musa dedi ki:

  Acil 7000 olmazsa 5000 nakit sıkıntım var ,yardımcı olabilir misiniz,
  İSTANBUL tekstil işinde çalışıyorum

 2. kredi notum düşük dedi ki:

  10000 nakit ihtiyacım var her ay düzenli ödeme yapabilirim

 3. Nakit lazım dedi ki:

  5.000 TL lazım bilgi alabilirmiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir