Sicilim Bozuk Hangi Banka Kredi Verir

Sicilim Bozuk Hangi Banka Kredi Verir

Bankalarda sicil kaydımız bulunmaktadır. Eğer ödemelerimizi düzenli gerçekleştirmez isek bu sicilimiz de bozulmalar olur ve bağlantılı olarak kredi notumuz da düşer. Kredi notumuzun ve sicilimizin bozulması ismimizi direk kara listeye sürüklemektedir. Sicilimizin bozulmasıyla sadece çalıştığımız bankadan değil diğer bankalardan da kredi alamayabiliriz.

Yani örneklendirmemiz gerekir ise A bankasından kredi çektiniz ve ödemeleriniz düzenli olmazsa B bankasına kredi talebinde bulunduğunuzda yapılan kısa çaplı araştırmada A bankasına olan borcunuz çıkar ve krediniz onaylanmaz.

Kredi Sicil Affı

 

Fakat artık bu durumda çaresiz değilsiniz sicili bozuk olanlara kredi çıkartılır sloganıyla birçok firma daha doğrusu aracı firma ve danışmanlık yapan kişiler kredinizi onaylatıyor. Her şey bu kadar kolay daha fazla kara kara düşünmeden hemen iletişime geçin. Yapılan tüm işlemler yasaldır. Yasal olmayan herhangi bir sistem uygulanmamaktadır.

Sicilim bozuk hangi banka kredi verir sorunuzun cevabını danışmanlık yapan kredi çıkaran firmalardan alabilirsiniz. Hatta dilerseniz size kredi almanız için tüm yolları gösterim zaman kaybı yaşamadan kredi çekmenizi sağlarlar.

2 comments on “Sicilim Bozuk Hangi Banka Kredi Verir
  1. Sicilim bozuk dedi ki:

    10 bine yakın paraya ihtiyacım var sicilim bozuk olduğu için bankalardan alamıyorum

  2. Kerem dedi ki:

    Acil 3000 TL lazım sicilim bozuk geçmişten sigorta var yardım lutfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir