Kasım Ayı Elden Kredi Veriyoruz

Kasım Ayı Elden Kredi Veriyoruz

Kasım ayı elden kredi veriyoruz. Acil nakit mi lazım, borç paraya ihtiyacım var mı diyorsanız o zaman, senetle borç para veren şirketler ile çalışmayı düşünebilirsiniz. Her ne kadar tatil bitmiş, okullar açılmış olsada, yoğun gecen yaz döneminin ardından, bütçesini hala toparlayamamış birçok kişi var. Elbette ki bu döneme bir de Kurban Bayramı dahil olduğu da unutulmamalıdır. Yani geçtiğimiz dönem oldukça hareketli bir sezon geçirildi. Bu dönem borçlarını atlatmak isteyenlerde, bankalar kredi kampanyalarından yararlanabilmek için şubelerin yollarını aşındırdı. Fakat, kredi notu puanı yeterli olmayanların kredi başvuruları da aynı hızla reddedildi.

DİKKATLİ OKUYUN!!

Bankalardan kredi alamayanlar için yapılan bir diğer kampanya ise Kasım ayı elden kredi veriyoruz diyenlerden geldi. Bu kampanya içinde, kişilerden kredi notu öğrenme sitesinde iletişim kısmından yazması isteniyor. Bu kişiler sadece ödemelerini yapacağından emin oldukları kişilere kredi veriyorlar. Elden alacağınız nakit miktarına, geri ödeyeceğiniz vadenin faizi eklenerek, aylık ödeme planı çıkartılıyor. Bu doğrultuda, her ay ödeyeceğiniz tutar kadar senet düzenleniyor. Siz her ay düzenli olarak ödeme yaptığınızda, o aya ait senetinizi geri alıyorsunuz.

14 comments on “Kasım Ayı Elden Kredi Veriyoruz
  1. inci dedi ki:

    100000 tl ye ihtiyacım var kendi iş yerim var banka kredilerimiş ödeyip kalan parayla iş yerim için acil mal almam gerekiyor demelerde asla problem olmaz konuyla ilgili acil dönüş yaparsanız sevinirim

  2. hülya dedi ki:

    birkaç bankaya olan borçtan dolayı ödemelerde zorluk çekiyoruz. ödemelerimiz düzenli herhangi bir sorun yok 40000-50000 tl arası parayla tüm borçlarımızı kapatıp tek bir yere borçlanmak istiyoruz yeterli gelir belgesi gösterebiliriz yardımcı olabilirmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir