Senetle Para Veren Kuyumcular

Senetle Para Veren Kuyumcular

Acil nakit para ihtiyaçlarınız için senetle para veren kuyumcular sizin için iyi bir çıkış kapısı olabilmektedir.Genelde senetle altın veren kuyumcular şeklinde aranırken buradaki esas maksat kişilerin maddi sıkıntısını çözmek olduğundan ister nakit olarak olsun isterseniz de altın olarak fark etmez önemli olan para sorunuza bir çözüm bulmakdır.

Son zamanlarda senetle para veren kuyumcular oldukça çoğaldı. Ancak, bunu her kuyumcu yapmadığı için bulması da bir hayli zor oluyor. Aslına bakarsanız işin içine senet girdiği zaman bu iş tefecilik oluyor. Üstelik senetle para verenler sadece kuyumcular da değil.

kuyumcu

kuyumcu

Hemen hemen her sektörde senetle para verenler mevcut. Eğer sizin de acil paraya ihtiyacınız varsa senetle para veren kuyumcular arıyorsanız biraz araştırm yapmanız gerekecektir. Özellikle internet üzerinde pek çok ilana rastlayabilir, başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak, şunu da belirtmek istiyoruz ki, senetle borç para almak yerine öncelikle çevrenizden yardım almayı deneyiniz. Çünkü, senetle verilen borç para, 10 katı kadar geri alınmaktadır. Sıkıntılardan kurtulacağım derken daha kötü bir batağın içine girmeyin.

SENETLE ALTIN VEREN KUYUMCULAR

Senetle para veren kuyumcular belki çevrenizde dahi var ama siz bilmiyorsunuz. O zaman küçük bir araştırma ile aradığınız kuyumcuyu bulabilirsiniz. Aslında parası olan herkes senetle borç para verebilir. Ona göre araştırmanızı yaparak ihtiyacınız olan parayı bulabilirsiniz.


15 comments on “Senetle Para Veren Kuyumcular
 1. Berk dedi ki:

  25.11.2017 tarihine yani yarın için acil 10.000 lira nakite ihtiyacım var ssklı mağaza çalışanıyım belgelenir gelir 2000 ek gelir 400-500 tl acilen dönüş yapar mısınız?

 2. Fatma dedi ki:

  Ankara dayım senetle altın veren kuyumcu arıyorum çok acil lütfen yardımcı olur geri dönüş yapabilirmisiniz

 3. veli dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum senetle altın satan arıyorum

 4. Sedat dedi ki:

  İstanbul Emirgan’da oturuyorum acil 10000 TL ihtiyacım var

 5. serkan dedi ki:

  İstanbul bağcılarda oturuyorum. 15000 liraya ihtiyacım var. Kamu çalışanıyım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir