İhtiyacınız Kadar Acil Nakit Verilir

İhtiyacınız Kadar Acil Nakit Verilir

Son yıllarda internet üzerinden para alışverişi oldukça fazla yapılıyor. Nakit paraya ihtiyacı olanlar bankalardan kredi alamadıkları için başka yollara başvuruyorlar. Öyle ki; internet üzerinde ihtiyacınız kadar acil nakit verilir ilanlarına da sıklıkla rastlıyoruz. Belki daha önce böyle bir şey hiç duymadınız .

Belki sadece bankaların kredi verdiğini düşünüyorsunuz öyle mi? Ancak, artık pek çok firma veya kuruluş da nakit ihtiyacınızı karşılayabiliyor. Elbette bu durum insanı biraz korkutuyor. Ya dolandırılırsam diyorsunuz değil mi? Fakat bu sizin elinizde. İhtiyacınız kadar acil nakit verilir diyenlere ön ödeme adı altında para ödemezseniz, kimlik bilgilerinizi paylaşmazsanız hiçbir sıkıntı olmayacaktır. Bu yüzden yapacağınız alışveriş veya işlemlerinizi yüzyüze yapmaya özen gösteriniz.

Eğer acil paraya ihtiyacım var diyorsanız sayfamız üzerinden ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Aynı zamanda ihtiyacınız kadar acil nakit verilir diyenler de ilanlarını yayınlayarak ihtiyacı olanlara yardımcı olabilirler. İlanlarınıza bütün detayları yazmanız karşıdaki kişinin doğru kişiye ulaşmasına yardımcı olacaktır.

Bu yüzden nerede yaşadığınızı, ne kadar krediye ihtiyacınız olduğunu, gelirinizi, ödeyebileceğiniz miktarı, varsa banka ile sorununuzu ve iletişim bilgilerinizi(mail) yazarak size daha hızlı ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda nakit verecek olanlar da hangi şartlar altında ve hangi şehirde yaşayanlara kredi vereceklerini açık ve net bir şekilde yazarlarsa iletişiminiz çok daha sağlıklı olacaktır.

TÜRKİYE GENELİ NAKİT VERİLİR

Türkiye’nin her yerine kredi veriyoruz. Ancak, kişinin ssk’sının olması, gelir belgesinin olması ve kredi kartı ödemesinde gecikme olmaması aradığımız özelliklerdir. Bu şartlara uyanlara  Bin TL’ye kadar kredi veriyoruz.

14 comments on “İhtiyacınız Kadar Acil Nakit Verilir
  1. Mehmet dedi ki:

    Şuan maaşımda icra kesintisi bulunmakta ve bankalardan kredi kullanamıyorum. İcra kesintisinden sonra elime geçen maaşım net 2900 TL dir. Babamın 20 yıla yakın süren karaciğer sirozu hastalığı nedeniyle bir takım borçlarımız birikti. Hepsini birden kapatmak için 15000TL ihtiyacım var. Geri ödemede herhangi bir şekilde zorlanmam ayrıca eşimde evde çocuk bakarak aylık 1100TL almaktadır. Gerekirse kendi maaşımdan temlik verebilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar

  2. Esra dedi ki:

    10.000 TL acil nakit ihtiyacı bulunmaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir