Acil Paraya İhtiyacı Olanlar

Acil Paraya İhtiyacı Olanlar

Acil paraya ihtiyacı olanlar için en iyi yöntem bankalara kredi başvurusu yapmak. Eğer düşük meblağlarda acil nakit ihtiyacı varsa, bu düşük rakamları ailenizde, arkadaşlarınızdan, çevrenizden toparlayabilirsiniz. Böyle bir imkanınız yoksa da bankalara kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bankalardan aylık geri ödemeler yaptırarak borcunuzu kapayabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyacı olanlar bankalardan kredi çekebilmeleri için mutlaka bir yerde sigortalı olarak çalışıyor olmaları gerekir. Eğer, sigortalı çalışmıyorsanız, maalesef ki bankalardan kredi alamıyorsunuz. Sigortalı çalışıyorsanız, bankalara kredi başvurusu yapmadan önce Findeks Kredi notu öğrenme işlemi yapmayı unutmayın. Findeks kredi puanı, sizin bankalardan kredi alıp alamayacağınızı belirleyen kredi karnenizdir. Çok düşük bir puanınız varsa, bankalara kredi için başvurup vakit kaybetmenize hiç gerek yok.

>>> acil nakit para lazım

Acil Paraya İhtiyacım Var

acil para lazım

acil para lazım

Acil paraya ihtiyacı olanlar için diğer önerebileceğimiz yöntem ise, senetle borç para veren kişiler ve senetle borç para veren şirketler. Bu kişiler ve şirketler, bankalar size kredi vermediklerinde, biraz yüksek faiz uygulayarak size borç para verebiliyorlar. Fakat bilmeniz gerekir ki uyguladıkları faiz neredeyse, aldığınız nakit paranın miktarına eş değer olabiliyor. nakit para ihtiyacınızı aldıktan sonra, senetlerinizi aylık olarak ödeyebiliyorsunuz. senetle borç para veren kimseler ile ilgili diğer bilmeniz gereken nokta ise, bu kişilerin bankalar kadar töleraslı davranmayacağı. Günlük bile bir gecikme yaşansa, anında yasal işlemleri başlatabiliyorlar. Bu yüzden senetle para veren kimseler ile çalışmadan önce, diğer şekillerde acil nakit ihtiyacınızı karşılamaya çalışabilirsiniz.

3 comments on “Acil Paraya İhtiyacı Olanlar
 1. TUNÇ dedi ki:

  25.000 tl acil paraya ihtiyacım var kamuda çalışmıyorum kısa sürede dönüş sağlarsanız sevinirim

 2. Suat dedi ki:

  20.000 bin lazım acil. Senete imza atarım. Lütfen yardımcı olunnnn

 3. ali koç dedi ki:

  Merhaba, internette gördüm mail adresinizi.
  Bilim sanayi ve teknoloji bakanlığı tarafından hibe almak için proje sunduk ve projemiz ön onay aldı. Projeyi belli bir seviyeye getirmek için 35.000 liraya ihtiyaç var. İşe başlandığını görmeden hibeyi vermiyor bakanlık. Ofis tutmak, bir takım bürokratik işlemler ve bir kaç tane workstation bilgisayar satın almak ortalama o parayı buluyor. Alacağımız hibe minimum 150.000 lira tutarında olacak ve aldığımız anda borcumuzu kapayacağız. Senet de yapılabilir.

  Pek umutlu olmadan yazıyorum bu maili. Projeyi geliştiren kişilerden biri benim, diğer arkadaşım orta doğu teknik üniversitesinde öğrenci. Ona öğrenci olduğu ve hiç ssk’sı olmadığı için kredi çıkmıyor. Benim de geçmişte bankalarla sorunlarım olduğu için herhangi bir bankadan kredi alamıyorum. Banka yollarını araya eşimizi dostumuzu sokarak da denedik ama herkesin mevcutta borcu var. Borcu olmayanların kredi skoru ya da ssksı yok. Son çare burası, burası da olmazsa tefeciler kaldı.

  Yardımcı olabilirseniz, aldığımız 35.000 lirayı kasım ayının ortasında 50.000 lirayı geçmeyecek şekilde faiziyle geri ödemeye hazırız. Su an bakanlıkla uğraştığımız için Ankara’dayız, hangi şehirdeyseniz oraya da gelebiliriz.

  27 yaşındayım, üniversite mezunuyum. Olumlu olumsuz bir yanıt dönerseniz memnun olurum. Biz de ona göre başka çözümler ararız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir