Emeklilere PTT’den Kredi Çıkartıyoruz

Emeklilere PTT’den Kredi Çıkartıyoruz

Ülkemizde kimi zaman en fazla geçim sıkıntısı yaşayan,yıllarca bir kurumda emek vermiş,yaşını ve çalışma yılını doldurduktan sonra devletten maaş almaya hak kazanmış olan emekliler artık para bulamama derdine son! Yalnızca emeklilere özel yaptığımız kampanya neticesinde Türkiye’nin en eski kökenli kurumlarından bir tanesi olan Posta Telgraf Teşkilatı ile birleşerek yapmış olduğumuz kampanya doğrultusunda parasız emekli kalmayacak!

Emekliye Kredi Çıkartma Şartları

Oldukça basit şartlarda kredi kullandırım imkanı sunduğumuz bu kampanyaya başvuru yapmak adına aranan temel nitelik kampanyanın sloganı olanEmekliye PTT’den Kredi Çıkartıyoruz” kelimesinde de belirtildiği üzere herhangi bir kurumdaki çalışma yılını tamamlayarak devlet tarafından maaş almaya hak kazanmış olmak, daha sonra ise ilgili maaşınızı bir banka kurumu aracılığı ile alıyorsanız o banka kurumuna artık onlarla çalışmak istemediğinizi beyan ederek ayın belirli dönemlerinde aylık yada üç aylık periyodlar ile almış olduğunuz maaşınızı PTT kurumuna taşımak.” İşte bu kadar kolay… İlk şartı sağlıyor ve ikinci şartıda kabul ediyorsanız sizin için bırakın biz uğraşalım ve sizin nakit ihtiyacınızı biz giderelim. Siz sadece gelin paranızı alın,geri ödemelerinizi de belirlediğiniz taksit vadeleri doğrultusunda biz maaşınızdan kesinti yaparak ödeyelim.

Üstelik sağlanan bir avantaj ise kredi ödemelerinizin maaş ödemeleriniz ile aynı periyodlara dağılıyor olabilmesidir. Örneğin eğer maaşınızı üç aylık periyodlarda alıyorsanız aylık taksit ödemelerini yapmakta zorlanabileceğinizi göz önüne alarak taksit vadelerinizi de üç aylık periyodlar şeklinde planlayabilmekteyiz. Böylelikle ödemeleriniz oldukça kolaylıkla yapılabilmektedir. Bizi tercih etmeniz adına size sunduğumuz imkanlardan bir tanesi ise başvuru aşamasında yapılan kolaylıklardır. Mesela birçok kurum tarafından kredi kullandırım esnasında tarafınızdan talep edilen sayısız evrakların hiç birine gerek bulunmamaktadır. Üstelik size emekli olmanızın avantajını kullanarak uzun vadeli ve düşük faizli kredi imkanından faydalandırmayı teklif ediyoruz. Sizde bize gelin rahat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir