Ziraat Bankasından Öğrenci Kredisi Çıkartılır

Ziraat Bankasından Öğrenci Kredisi Çıkartılır

Bu devirde her şey para demek. Elimizi neye atsak ilk önce para diyorlar. Hayatımızın en önemli yerinde var olan okumak için bile…Farz edin bir yüksek öğrenim kurumunda eğitim görmektesiniz. Gelin kabaca masraflarınıza bir değinelim,ilk başta okul harçları geliyor malum, her ne kadar bölümüne göre değişkenlik gösterse de neticede cebimize dokunuyor bir şekilde, bunun kitap masrafı var, alınacak araç gereç masrafı var, kalacak yer masrafı var, yiyecek masrafı var,bu liste böyle uzayıp gidiyor. Peki eğer bütün bu masrafların yanına birde siz rahat edin para sıkıntısı çekmeyin diye ailenizin adınıza almış olduğu kredi kartının borcu eklenir ise ve siz bunu ailenize söyleyemiyorsanız işte burada devreye biz giriyoruz. Çözüm bizde!

Şimdi şöyle düşünün çözüm için kendi başınıza bir banka kurumuna nakit para desteği alabilmek için başvuruda bulunsanız muhtemelen herhangi bir geliriniz olmadığı için veya hem çalışıp hem okuyor olsanız bile genelde ssk’sız çalıştığınızdan yada başkaca bir sebepten ötürü kredi talebinizin  olumsuz sonuçlanacağı muhtemel ancak bizimle birlikte anlaşmalı bulunduğumuz Ziraat Bankası aracılığı ile Öğrenci Kredisi adı altında var olan ürüne başvuruda bulunursanız biz size kefillik sağlayarak öğrenci kredisi çıkartabilme olanağı sunuyoruz.

Öğrenci Kredisi Çıkartılır

 

Böylelikle öğrencilik zamanınızda yapmış olduğunuz küçük çaplı borçlarınıza finansman desteği sağlamış oluyoruz. Hem size 1.000-TL olan kredi kartı borcunuzu toptan değilde taksit taksit ödeme imkanı sunuyor bütçenizi rahatlatıyoruz. Ancak tabi ki bunu tamamen karşılıksız yapamıyoruz. Sizden bunun karşılığında talep ettiğimiz ihtiyaç duyduğunuz tutara göre değişkenlik göstermekte olan komisyon bedelini alarak bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebiliriz.

Peki bize nasıl ulaşacaksınız?

İşte buda oldukça kolay tabi ki  sıklıkla kullanım yaptığınız internet üzerinden. Arama motoruna danışmanlık firmaları yazdıktan sonra listelenen firmalar arasından tercihinizi yaparak bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Sayfanın en alt kısmında yer almakta olan yorum bölümüne yada linkte yer alan portala iletişim numaranızı bıraktığınız takdirde tarafımızca mutlaka dönüş sağlanacaktır. Bu nedenle son olarak diyoruz ki öğrenci olsanız bile gelin bizimle ihtiyaçlarınızı ertelemeyin.

One comment on “Ziraat Bankasından Öğrenci Kredisi Çıkartılır
  1. Birkan dedi ki:

    Bankalardan kesinlikle kredi alamıyorum , skorum çok düşük ve yasal takipteyim 8-10 TL için şartlarınız nelerdir, özel sektörde 2700 TL olarak (sigortam bu tutardan yatmaktadır) çalışmaktayım, İstanbul Bahçelievler de oturuyorum. Yardımcı olabiliyorsanız aylık olarak 2000 TL ödeyebilirim, şartlarınız için mail ayda ararsanız sevinirim , bu arada sizin dışınızda yönlendirebileceğiniz birisi varsa iletmenizi rica ederim.
    Ciddi olarak talep ediyorum , 10 bin tl ye aylık 2 bin tl olarak 8 ay ödeyebilirim, senet imzalayabilirim fakat gösterecek teminatım yoktur maaşım dışında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir