Findex Com Kredi Notu Sorgulama

Findex Com Kredi Notu Sorgulama

Artık Findex Kredi Notu sorgulama işlemi yaparak kredi notunuzu anında öğrenebilirsiniz. Daha önceki adı Kredi Kayıt Bürosu ile hizmet vermekteyken, şimdilerde Findex olarak hizmet veren platform aracılığı ile oturduğunuz yerden kredi notunuzu öğrenmeniz mümkün.Kredi Notunuzu öğrenmek için ise, Findex’e üye olmanız gerekiyor. Kayıt işleminizi tamamladıktan sonra kredi puanınızı ve risk bilgilerinizi sadece 4 TL karşılığında öğrenebilirsiniz.

Findex kredi notu öğrenme işlemi için 4 TL ödeyerek istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Eğer bu aralar kredi kullanmak istiyorsanız ve kredi notunuzu merak ediyorsanız Findex kredi notu sorgulama yaparak merakınızı anında giderebilirsiniz. Eğer kredi notunuz 1600 ve üzerindeyse rahatlıkla kredi alabilirsiniz. Ancak, bu puanın altında bir puana sahipseniz bankalar belki zorluk çıkarabilirler.

Bildiğiniz gibi bankalar için tüketicinin kredi notu oldukça önemlidir. Öyle ki; bankalar yıllardır kredi kararı verirken bu nota bakarlar. Eğer puanınız yüksekse kredi almanız çok kolay olacaktır. Hemen Findex kredi notu sorgulama işlemi yaparak kredi alıp alamayacağınızı öğrenebilir, kredi başvurusu yapabilirsiniz.

8 comments on “Findex Com Kredi Notu Sorgulama
 1. ümit dedi ki:

  bende puanımı öğrenmek istiyorum

 2. ümit dedi ki:

  kredi lerde dikkate alınan Kredi notumu nereden en kolay öğrenebilim

 3. ümit dedi ki:

  bende Findex.com aracılığıyla Kredimi notumu öğrenmek istiyorum

 4. ümit dedi ki:

  fındex.com ile kredi notu sorgulamak istiyorum

 5. ümit dedi ki:

  krredi notumu öğrenmek istiyorum kötüyse alamayacakmıyım
  iyi olsaydı buırada olmazdım zaten

 6. ümit dedi ki:

  Anlamıyorum burada kredi notu iyi olanlar mı var
  Burada olanların kredi notu kötü olanlardır başka çaresi olmayanlardır. Kredi notu Findeks deneme hesabı nedir bunlar ya verirler ya verilmez buraya başka yerde para bulamayanlar nakite son derece ihtiyacı olanlar geliyor umutsuz ve ümitsiz bir şekilde buradan da çözüm değil akıl alırsa vay haline zaten o kişi buraya gelirken o aklı herkesten almış buranın çözüm yeri olması lazım.

 7. ümit dedi ki:

  güven itibar herşeydir
  Robert bosch nedemiş
  Ben insanların güvenini kaybedeceğime para kaybetmeyi yeğlerim

 8. ümit dedi ki:

  Bana hala Findeksin marifetleri geliyor ne gerek var buna yazarsınız findeks notu bundan aşağı olan başvurmasın olur biter insanlarda umutlanıp ümitlenmezler onu banka arıyor zaten bankadan kredi alabilenin burada ne işi var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir