İş Bankasından Para Aktarma

İş Bankasından Para Aktarma

Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan İş Bankası bankacılık sektöründe lider konumdadır. Kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti ile sağlam adımlar atmaktadır. Öyle ki; her geçen gün kendisini daha da geliştirmiş ve bugünlerde son teknoloji ile hizmet vermeye devam etmektedir. Hem şubeleri aracılığı, hem de internet şubesi aracılığı ile müşterilerine kaliteli hizmet veren İş Bankası müşterisi iseniz çok şanslısınız. Eğer para aktarma işlemi yapmak istiyorsanız İş Bankasından para aktarma yapabilirsiniz.

İş Bankasından para aktarma işlemini hem çok kısa sürede hem de daha hızlı yapabilirsiniz. Kendi hesaplarınız arasında para aktarabilir, yada diğer bankalarda bulunan hesabınıza yada isme para gönderebilirsiniz. Üstelik eğer isterseniz aktarmak istediğiniz parayı ileriki bir tarihte göndermek için talimat bile verebilirsiniz. İş Bankasından para aktarma işlemi oldukça kolay olup, dilediğiniz zaman para aktarabilirsiniz. Son olarak eğer havale yapmak istiyorsanız bunun daha kolay bir yolu var. Havale yapmak yerine İş Bankası Bankamatiklerini kullanarak herhangi bir hesaba para yatırabilirsiniz. 

One comment on “İş Bankasından Para Aktarma
  1. murat dedi ki:

    çok aci 50bin tl borç paraya ıhtıyacım var esım ven sgk lı çalısmaktayız yardımcı olabılecek arkadasımız varsa senet karsılıgı nakıt almak ısterım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir