Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Çekebilirim

Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Çekebilirim

Bildiğiniz üzere KKB kredi notu ile bankalardan kredi alımları  kredi notu düşük olan vatandaşlara verilmemektedir. www.kredivar.net bu konuda yardımcı olabilecek nadir markalardandır. Fakat ülkemizde milyonları aşan insanlar için bireysel olarak yaşadıkları ekonomik sorunlar için orta vadede çıkış adına bir çözüm aracı olan kredi sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar bulunmaktadır. Kredi notu düşük olan kişilere kredi veren bankalar borçların ötelenmesini nakit ihtilaç gereksinimlerini ihtiyaç kredisinin sağlanması açısından oldukça önem arz etmektedir.

Banka kredi notunun findeks merkez bankası ve KKB verilerinde oldukça düşük çıkması ile bankaların büyük bir kısmı müşterilerine yeni bir kredi kartı veya ihtiyaç kredisi vermektedir. Öncelikle yapmanız gereken bankaya başvurup banka kredi notunuzu öğrenmektir. Banka kredi notunuz düşük ancak merkez bankası verilerinde kara listeye girmediyseniz belirli şartlarda kredi sahibi olabilirsiniz.

kredi notu skoru kaçKredi Notu Düşüklere Kredi İmkanı

Kefil göstermeniz durumunda hem daha fazla kredi çekebilir hem de kredi vadesini uzun tutabilirsiniz. Kredi notu düşük olana kredi veren bankalar tarafından olumlu sonuçlar alabilmek için gayrimenkulü veya taşınmazı ipotek göstermeniz gerekmektedir.

Ekonomik çıkmazlarını düzeltmek ve borçlarınızı ödemek için kredi çekerken var olan banka kredinizi kapatmak amacı ile de kredi çekebiliyorsunuz. Kredi kullanmak için internet bankacılığı veya telefon bankacılığı ile değil kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar şubelerinden yapmanız gerekmektedir. Müşteri temsilcisi veya ticari müşteri temsilcisi ile yüz yüze görüşerek detayları öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir