Setcard Bozdurma, Setcard Bozan Yerler

Setcard Bozdurma, Setcard Bozan Yerler

Bilindiği üzere bazı firmalar çalışanlarına yemek vermek ya da yemek parası ödemek yerine bu amaçla kullanabilecekleri kartlar vermektedir. Bu kartlardan bazıları Multinet, Ticket, Sodexo, Metropol kart, Winwin ya da Setcarttır. Çalıştıkları yerden belli bir bakiye ile bu kartları almakta olan kişilerin diledikleri gibi kullanma olanakları mevcut olduğu için bozdurarak direk nekde çevirmek istemektedir. Bu sebepten dolayı da bugünkü yazımızın konusu setcard bozdurma ve setcard bozan yerlerdir.

Ülkemizde yaygın olarak kullanılan yemek kartları arasında ön sıralarda bulunmakta olan Setcard anlaşmalı noktalar ve kullanılacak olan yerler konusunda da son derece yaygın bir şube ağına sahip olmaktadır. Ancak anlatıldığı üzere belli noktalardan alışveriş yapmak yerine direk olarak paraya çevirmek isteyen kişiler kendilerine bu hizmeti verecek yerler araştırmaktadır. Anlatılan olanağı sunmakta olan yani Setcard bozarak paraya çeviren yerlerin sayısı son derece fazla olmak ile beraber hemen hemen her ilçede hatta her hatta her mahallede mevcut olmaktadır. bu kadar fazla sayıda kişiyi bahsi geçen olanağı sunmaya iten sebep ise hiçbir maliyeti olmadan ve hiçbir emek vermeden elde ettikleri gelir olmaktadır.

setcard

setcard

Mevzu bahis olan bu işlemi yapmakta olan kişiler sunmakta oldukları bu olanağa karşılık olarak belli bir hizmet bedeli talep etmekte olup, bu konuda ödenecek olan para da genel çerçevede bozdurulacak bakiyenin yüzde yirmisi olmaktadır. Bu rakam da hiç de azımsanmayacak bir meblağa denk gelmek ile beraber oldukça büyük kayıplara neden olmaktadır. Genel olarak iş yerleri çalışılan her gün için 14 Türk Lirası para ödemekte olup bu rakam aylık olarak 308 Türk Lirası civarlarına denk gelmektedir. Bu parayı anlaşmalı mağazalardan alışveriş yaparak ihtiyaçlarını gidermek yerine bozduracak olan kişilerin eline geçecek olan paranın tutar ise ortalama olarak 245 Türk Lirası seviyelerinde olacaktır. Söz konusu olan bu kayba göz yummak yerine etrafımızdaki insanları kendi kartımız ile anlaşmalı yerlerden alışveriş yapmaya sevk etmekten ve onlardan nakit para almak son derece mantıklı bir işlem olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir