Sorunlu Krediler Çıkarılır

Sorunlu Krediler Çıkarılır

Bankalardan sorunlu kredileriniz çıkarılır? Size bu konuda yardımcı olacağız lütfen dikkatlice okuyunuz. Kredi; bankaların paraya ihtiyacımız olduğu zamanlarda bize geri ödemeli verdiği paradır. Bu krediyi her ay düzenli bir şekilde ödemediğiniz taktirde kara listeye alınırsınız ve artık banka ile sorunlu krediniz oluşmuş olur.Artık kolay kolay bir daha kredi alamıyorsunuz. İnternet üzerinden sorunlu müşteriler için kredi çıkaran firmaların veya kişilerin ilanlarına rastlayabilirsiniz. Üstelik bu işlem kesinlikle yasal yollarla olmaktadır. Bazıları tek bir il için kredi çıkartırken, bazıları da Türkiye genelinde kredi çıkartabilmektedirler.

Sorunu olanlar sorunlu borçları avukatlık icralık olmuşsa bunu ödeyerek çözmelidirler. Borcu kapatmanın üzerinden en az bir yıl geçmiş olmalıdır. Borç kapanmadan ya da avukatlık sorunu olan kişilere kimse kredi çıkaramaz. Kredi çıkması için öncelikle borcu kapatmak gerekmektedir.

Kişi SSK’sız olsada geriye dönük olarak kişiye SSK çıkarılmaktadır. Süreç 1 ile 5 gündür. SSK yapılması ve maaş yazısı verilmesi ücret karşılığıdır.

sorunlu krediler çıkartılır

sorunlu krediler çıkartılır

Kredi puanı düşük olduğundan, ilk iş olarak bir banka ürünü aldırtılır. 15 gün ile 1 ay içinde kredi çıkartılır.

Bu tür firmaları ararken dolandırıcılara dikkat etmek gerekir. Dolandırıcılar, kredi alma sorunu yaşayanların peşine düşmüştür. Bu amaçla dolmuş duraklarına, parklara ” yüzde 100 banka kredisi” ilanları asmaktadırlar. Kişilerden %10 komisyon talep etmektedirler. Vatandaşlardan koparabildikleri kadar para koparmaya çalışmaktadırlar. Ayrıcana kimlik bilgilerini alarak çeşitli dolandırıcılıklar yapmaktadırlar. Bu tür dolandırıcılıklara çok dikkat etmek gerekir.

Sorunlu kredileri hallederek paraya ulaşmanın bir başka yolu da finans şirketleri veya finansörlük yapan kişilerdir. Bu kişiler bankalar gibi kkb puanını baz almadıklarından kredi vermeleri daha kolaydır. Tabiki kendilerini sağlama almak isteyeceklerdir. Bunun içinde ya kefil isterler ya da ipotek isterler. Bu finans şirketi ya da finansörlerde paraya ulaşmak daha kolaydır, ama hem faiz hem de komisyon bankadan daha pahalıdır. Bu tür kredi alırken de her zaman dediğimiz gibi dolandırıcılara dikkat etmek gerekir.

>>> Kredi Veren Finans Şirketleri

Aslında bu duruma düşmemek için en başta çözüm olarak ödemelerimizi düzenli yaparsak, en iyisini yapmış oluruz. Bankaların kara listesine girdikten sonra, o listeden çıkmak zordur. Bakanlar kurulunun çıkardığı halk arasında af olarak söylenen kararnameyle bu listeden çıkabilirsiniz.

6 comments on “Sorunlu Krediler Çıkarılır
 1. ergun caner dedi ki:

  acil lazım tek kredim var ama puanım duşuk

 2. tarik dedi ki:

  20bin tlye ihtiyacim var 500tl taksitle geri odeme yapabilirim evim var kira gelirim var kredi notum dusuk onun icin bankadan cekemiyorum donerseniz sevinirim

 3. Dİlek dedi ki:

  benim çok acil 60 milyara ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirim geri ödemelerim her ay düzenli olur uzun vadeli istiyorum bana email atarsanız sevinirim

 4. bünyamin dedi ki:

  100 bin lazım sgk lı ve devlet memuruyum acil

 5. özgür dedi ki:

  mrb acil 20000 tl ye ihtiyacım var Isparta yım bir yıl içerisinde ödeyeceğim

 6. ibrahim dedi ki:

  Benim acil nakit ihtiyacım var bankalarla aram sıkıntılı olduğu için bu yazınızı gördüm ve iletişime geçmek istedim. Eşim bu ay içerisinde doğum yapacak hastane masrafları herşey dahil 3.700 tutuyor gel git derken bir 4.000 tl ihtiyacım var. Eşim de ak sigorta olduğu için bunun yüzde 70 ini karşılıyor. Fakat biz hastaneye ödeme yapıyoruz sonra faturayı sigortaya verip sigortadan parayı geri alıyoruz. Bu vesile ile geri dönüşünü size bir ay sonra 1500 tl sonraki aylarınıda 250 veya 300 tl olarak ödeyebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir