Tamamına Ev Kredisi Çıkartılır

Tamamına Ev Kredisi Çıkartılır

Herkes başını sokacağı bir evi olsun ister. Fakat, tek maaşla, ev almak bir yana, geçinmek bile oldukça zor. Bir şekilde ev kiralanıyor ve kiraya bir kez girince, artık neredeyse ev sahibi olmak bir hayal gibi oluyor. Uzun yıllar sonunda yapılan düzenlemeler sonunda, artık Amerika ve Avrupa’da yapılan düzenlemelerin ardından kira öder gibi ev sahibi olmak için banka kredisi almanın yolu açıldı. Pek çok kişi bu sistemden yararlanıyor olmasına rağmen, sistem herkes için uygun değildi. Çünkü bankalar, ev kredilerinde evlerin tüm bedellerini karşılamıyor. Bu durumda ev sahibi olmak istetip, bankalardan dilediği şekilde kredi alamayanlar için tamamına ev kredisi çıkartılır.

Uzman danışmanlarımız sayesinde, ev sahibi olmak isteyip de, bankalardan diledikleri gibi ev kredisi alamayan kişilere yardımcı oluyoruz. Örneğin, 300 bin liralık bir ev almak istediğinizde bankalar size en fazla size 210 bin lira kadarını ödüyorlar. Kalan miktarı sizin karşılamanız gerekiyor. Fakat, birikmiş paranız yoksa, hem kredi, hem kalan miktar, hem de geçim sağlamak oldukça zor. Böyle bir durumda kaldığınızda ise, yüzde yüz ev kredisi için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Size, ödeme koşulları, ayrıntılar, faiz oranları, başvuru evrakları ve diğer konular ile ilgili ayrıntılı bilgi verecek olan danışmanlarımızdan, hayalinizdeki eve sahip olmanız tüm merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

 

tamamina-kredi

tamamina-kredi

Sadece ihtiyaç kredilerinde değil, bankalardan ev kredisi almak için de belli bir kredi notuna ve gelir seviyesine sahip olmanız gerekir. Bu yüzden konut kredisi başvurusu yapmadan önce, başvuru koşulları ile ilgili olarak, ayrıntılı bilgi sahibi olup, başvurunuzu eksiksiz yapmanız, kredinizin onaylanmasında çok daha büyük etken sağlayacaktır. Yanlış ve eksik evrakla yapılan başvurular, tekrar deneme sürecinize olumsuz etki sağlayacaktır.

Bu yüzden, tam, eksiksiz ve doğru başvuru süreci için, deneyimli kadromuzdan destek alabilirsiniz. Konut kredisi dışındaki acil nakit ihtiyaçlarınız için de, sistemimizden yararlanarak, sizin için uygun kredi kampanyası için bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir