Tefeci Mustafa Kimdir? Acil Para Veriyor Mu?

Tefeci Mustafa Kimdir? Acil Para Veriyor Mu?

Borç para almak hayatımızın her döneminde sıklıkla ihtiyaç duymakta olduğumuz bir sistem olmak ile beraber bu aşamada akla gelen pek çok farklı çözüm yöntemi bulunmakta, bunlardan biri de tefeciler ve tefecilik sistemi olmaktadır.  Bu uygulama yüzyıllardır var olmak ile her geçen gün daha da kuvvetlenmiş, genişlemiş ve kapsamını arttırmıştır. Bu süreç dahilinde anlatılmakta olan işlemi yaparak insanlara borç para veren oldukça fazla sayıda tefeci var olmak ile beraber bunlar arasında birkaç tanesi öne çıkmakta ve adını duyurmakta, en çok dikkat çekenlerden biri de Tefeci Mustafa olmaktadır. Bu kişi ile iş yapan ve mevcut olan para problemini çözmeye çalışan pek çok kişi var olduğundan genel olarak tercih edilen bir yel olan özelliği taşımakta olan bu kişi ile alakalı olarak merak edilmekte olan tüm soruları cevaplamak adına Tefeci Mustafa kimdir sorusuna yanıt vermek bir hayli önemli bir konu olma özelliği taşımaktadır.

İlk aşamada tefecilik sistemi alakalı olarak bilgi vermek gerekirse belli oranlarda faiz ve komisyonlar ile borç para veren yerler olduğunu söylememiz gerekmektedir. Bu aşamada pek çok kişi tefecilerin yapmakta olduğu işin bankalar, finans şirketleri, ikrazatçılar ve faktöringler ile benzerlik gösterdiği düşünse de bu yerlerin adı geçmekte olan firma ve kurumlardan en büyük farkı illegal olarak hizmet veriyor olmasıdır. Başka bir deyiş ile istisnasız bir şekilde tefecilerin tamamı yasa dışı bir şekilde hizmet vermektedir.

tefeciariyorum

Ancak kendilerine daha başka ve daha makul borç para bulma yöntemleri bulmakta zorlanan kişiler tefecilerden para almaya mecburlar ise bu aşamada onlara adı sanı duyulmamış ne iş yaptığı çok da belli olmayan kişilerden para almaktansa etrafça adı bilinen, belli başlı kişilere borç para vermiş ve çevresinde güvem duygusu uyandırmış kişileri tavsiye etmekteyiz. Piyasada bu tarz kişilere ulaşmak çok da kolay olmamak ile beraber bu noktada adını en çok duyurmakta olan kişilerden biri  Tefeci Mustafa olmaktadır. Sektörde var olan en ünlü ve en büyük tefecilerden olan bu kişiden borç para alma imkanınız mevcut olmaktadır.

4 comments on “Tefeci Mustafa Kimdir? Acil Para Veriyor Mu?
 1. cüneyt dedi ki:

  Öğrenciyim 4 ay sonra mezun olacağım işim hazır. Aylık 5 bin gelirim olacak ama şuan mezun olmadan ödemem gereken acil borçlarım var..3000 bin lira kadar Lütfen yardımcı olun

 2. İlhan dedi ki:

  Merhaba çok acil 20000 tl ye ihtiyaç duyuyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

 3. Şahin Yetiş dedi ki:

  Merhaba,

  İsmim Şahin Yetiş. Bursa Konak Mahallesinde ikametliyim. İş için İstanbul’a geldiğimde da kendi evimizde kalıyorum. 29 yaşındayım. İngilizce ve İspanyolca öğretmenliği ve freelance aynı dillerde tercüme yapmaktayım. Acil 7000 TL kadar nakite ihtiyacım var zira acil ödeme yapmam gerekiyor. Freelance çalıştığım için sigortalı çalışmıyorum bu yüzden kredi çekemedim. Senetle Kredı sitesinde adresinizi buldum.Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Epey sıkışmış vaziyetteyim.

  Maille dönüş yapabilir misiniz? Ve eğer mümkünse acilen alabilmem ihtimalim var midir?

  Teşekkür ederim,

  İyi günler dilerim

  Sahin Yetiş

 4. Kadir dedi ki:

  Hayırlı akşamlar bana nakit para lazım nasıl yardımcı ola bilir siniz bursa varsa arayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir