Acil Para Lazım Bankalar Kredi Vermiyor

Acil Para Lazım Bankalar Kredi Vermiyor

Acil paraya ihtiyaç duyan kişiler için bankalar aslında çok önemli bir yere sahiptir. Ancak bankalar kredi verirken artık çok daha titiz davranmaktadır. Bunun nedeni de kredilerin bilinçsiz bir şekilde verilmesinin ekonomide ve toplumda meydana getirdiği sorun. Kredi notu 2011 yılından beri uygulanmakta olan bir sistemdir. Bu sayede bankalar müşterilerini çok daha titiz bir şekilde seçebilmektedir. Bankalar kredi notu ile birlikte hangi müşterinin krediye uygun olduğunu görebilmektedir. Kredi puanı tek başına pek çok bilgiyi içermekte ve özetlemektedir. Bunun yanı sıra güvenilir kaynaklar üzerinden hesaplanması da bu bankaların bu sisteme bel bağlamasını sağlamıştır. Bir sene içerisinde bankalardan alınan bütün kredilerin limitlerinin yanı sıra bankalardan alınan kredilerin borçlarının tam olarak ödenmesi veya ödeme gücünün meydana gelmesi bu aşamada kredi notu için önemli olan unsular arasındadır. Bankalardan kredi notunun düşük olmasından dolayı kredi alamayan kişilerin sayısı çok fazladır. Kredi notu her ne kadar Türkiye’de kredi dağıtımını daha adil ve sistematik bir hale getirdiyse de bir bankadan kredi almayı da artık daha zor bir hale getirmiştir. Eğer siz de bankalardan kredi alamıyorsanız her şey bitti diye düşünmeyin.

http://www.acilnakit.org/acil-para-lazim-nasil-bulurum/

 

acil para ihtiyacı

acil para ihtiyacı

Acil para lazım bankalar kredi vermiyor yakınmanıza kulan veren kredi aracı kurumları sayesinde senetle veya komisyonla kredi alabilirsiniz. Senetle veya komisyonla verilen kredilerde kişilerin aylık gelir durumlarına göre kredi temini sağlanmaktadır. Böylece isteyen herkes kredilerini hemen alabilmektedir. Senetle kredilerde aldığınız kredileri kolay bir şekilde her ay düzenli olarak ödeyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kredilerinizi hemen alarak komisyon ödeme koşulu ile istediğiniz ancak çıkartamadığınız kredilerinizi de hemen alabilirsiniz. Acil para lazım diyen kişilere sağlanan bu kredi imkanları çok uygun ödeme planları ile sizlere sunulmaktadır.

Mesela ayda 1500 TL’lik bir maaşınız varsa bu kredilerinizi sadece 200 – 300 TL’lik taksitler ile yapabilirsiniz. Acil para lazım diyen kişilere sağlanan bu kredi imkanları sizlerin para çekebilmek için tek çarenizin bankalar olmadığını göstermektedir. Alternatif kredi verme yöntemleri son derece gelişmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir