Kredi Çıkartılır Firmasından “Biz Çekelim Siz Ödeyin” Kampanyası

Kredi Çıkartılır Firmasından “Biz Çekelim Siz Ödeyin”  Kampanyası

Acil olarak ortaya çıkan para ihtiyaçlarınız mı var? Ya da belli başlı nedenler ile toplu paraya ihtiyaç mı duyuyorsunuz? Ödemeniz gereken borçları artık kontrol etmekte zorlanıyor musunuz? Üstelik tüm bunlara rağmen bankalardan kredi alma konusunda sıkıntı mı çekiyorsunuz? O halde artık üzülmenize gerek yok çünkü imdadınıza Kredi Çıkartılır firmasından “biz çekelim siz ödeyin”  kampanyası yetişiyor.

Günümüz şartlarında hemen hemen herkesin de bildiği üzere ülkemizde hizmet vermekte olan bankalar kendi belirledikleri şartlarına uygunluk göstermeyen kişilerin yapmakta olduğu kredi alma taleplerini geri çevirmekte ve bunun sonucunda da oldukça fazla kişi mevcut olan acil para sıkıntılarını çözmek adına daha başka ve yol ve yöntemler aramaktadırlar. Bu noktada piyasada hizmet vermekte olan pek çok kredi danışmanlık firması  mevcut olmak ile beraber hemen hemen hepsi son derece zor koşullar ileri sürmekte ve borçlu kişileri bir hayli sıkıntıya düşürmektedirler.

Biz kredinizi çekelim siz ödeyin

Ancak sektörde belli başlı bir yeri bulunan ve şimdiye kadar da binlerce kişinin para sıkıntısını çözmüş olan kredi çıkartılır firması şimdi de yeni bir kampanya ile karşınıza çıkmaktadır.

kredinizi biz çekelim siz ödeyin

kredinizi biz çekelim siz ödeyin

 

Söz konusu bu kampanya ile alakalı bazı detaylar ise aşağıda belirtildiği gibidir;

  1. Bu kampanyadaki amaç hiçbir şekilde bankalardan kredi alma imkanı olmayan kişilerin mevcut sıkıntılarını çözmektir. Bu çerçevede kredi notu sıfır olan, icralık borcu olan, hacizli olan, kara listede olan ya da bunun gibi pek çok farklı sebepten dolayı bankalar ile ilişiği kesilen kişilere kredinizi biz çekelim siz ödeyin
  2. Söz konusu bu uygulama kapsamında verilecek olan paraya dair bir alt ya da üst sınır belirlememek ile beraber bu detayları bizzat sizinle tespit etmeyi daha doğru bulmaktayız.
  3. Bir başka önemli detay ise komisyon oranlarımız olmak ile beraber bu kampanya kapsamında son derece düşmüş ve alacağınız kredinin tutarına göre yüzde on ile yüzde yirmi aralığında belirlenir hale gelmiştir.
  4. Vade sürelerini de yine sizin tercihinize bırakmakta olup senet sayısını da yine vade süreleri ile paralel bir şekilde hazırlayacağımızı belirtmek isteriz.
One comment on “Kredi Çıkartılır Firmasından “Biz Çekelim Siz Ödeyin” Kampanyası
  1. yaşar çibarli dedi ki:

    acil para ihtiyacım var nasıl iletişim kurabiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir