Welcome, visitor! [ Register | Loginrss

Acil Nakit Başvurusu için..

Acil Para Bulmam Lazım


Nedeni her ne olur ise olsun acil para bulmam lazım diyorsanız sizi daha fazla bekletmeden ve yormadan acil para bulabileceğiniz yolları tarafınıza aktaralım. Siz de bu derdinizden kurtulun ve rahatlayın.

“Acil para bulmam lazım” diyorsanız bankaların ihtiyaç kredilerine yönelebilirsiniz. Bankalar artık 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç, tüketici kredilerini sizlere vermektedir. 36 ay vadeye kadar da geri ödemelerinizi yapabilirsiniz. Banka kredisinden yararlanmak için kredi notunuzun düşük olamaması gerekmektedir. Aksi halde banka kredinizi onaylamaz.

Acil kredi çekmem lazım çözümü için ikinci alternatif ise senet ile kredi almak olabilir. Senetle kredi alarak vadeler ile geri ödeme yapabilirsiniz. Senet ile kredi alabilmek için kredi notunuzun yüksek olmasına gerek yok. Bankalarda olduğu gibi kefil talep edilmiyor ve ek masraf alınmıyor. Bazı özel finans şirketleri senetle kredi vermeye devam etmektedir.

para nasıl gelir

Acil para bulmam lazım demek yerine bu yollardan herhangi birine yönelerek paraya olan ihtiyacınızı giderebilir ve sıkıntılarınızdan bir çırpıda kolayca kurtulabilirsiniz.

Acil Para Lazım İstanbul Ümraniyedeyim

Öncelikli olarak acil para ihtiyacınızın ne için kaynaklandığı da önemli. Örneğin sağlık gibi bir sıkıntı ya da çalışamaz durumda olup, maddi desteğe ihtiyacınız varsa, bu konuda bağlı bulunduğunuz muhtarlıklara ya da belediyelere başvurarak İstanbul’da para yardımı yapan hayırseverler desteği alabilirsiniz. Düğün dernek ya da bu tarz yüklü alışverişleriniz için banka kredisi çekebilirsiniz. Bankaların kredi koşullarını sağlamıyorsanız, o zaman diğer seçenekleri düşünebilirsiniz.

Özel bir şirkette çalışıyorsanız, şirket yetkiliniz ya da muhasebe müdürünüz ile görüşerek avans ya da kredi talep edebilirsiniz. Örneğin, acil para lazım İstanbul Ümraniyedeyim gibi yardım talep edenlerin büyük çoğunluğu bu gibi yollardan para bulamayanlar. Genel olarak da tefeci arayanlar. Ancak, bilmeniz gerekir ki bu tarz alışverişlerde ciddi sıkıntılar ile karşılaşma ihtimaliniz var. Üstelik tefecilik yapmak yasal değil, yasal olmayan bir işte yer almak için iki kere düşünmeniz gerekir.

Kayıt Ol

Acil Nakit Para başvurusu için..

Mail Adresinizi Giriniz:

acil nakit iletişim

6 Yorumlar - “Acil Para Bulmam Lazım”

 1. Gizem

  Gün içerisinde acil 15.000 tl paraya ihtiyacım var

 2. METİN

  Acil 50 bin TL bulmam gerekiyor her türlü şarta razıyım

 3. Esin

  Çok acil 10000 ihtiyacım var nolur yardımcı olun

 4. tuba

  Acil 3000 tl Ye ihtiyacım var nasıl ulaşabilirim size İstanbul’dayım

 5. Sedat

  Tarımsal faaliyetim için finansal durumum yeterli değildir. Karlı bir iş olarak baktığımız bu tarım ürünümüzde bize finansal destek sunmanızı istirham ederiz.
  Senet karşılığında belli bir faiz oranıyla sizden finans desteği istiyoruz.
  bankalardan kredi yapılandırmam var. O yüzden ikinci bir krediye sıcak bakmıyorlar.

  • nur

   Karalistedeyim acil kredi lazım 100.,000 lira lazım Allah aşkına yardım edin lütfen Aynı zamanda emekliyim ne yapabilirsiniz bilmiyorum cevap yazın lütfen

Yorum Yap